Zamieszanie z orderem dla Józefa Skrzeka. Prezydencki minister: "To jest niezrozumienie, czym jest odznaczenie"

| Aktualizacja:

Józef Skrzek znalazł się w gronie osób, które Andrzej Duda postanowił nagrodzić za zasługi dla państwa. Wręczył mu medal, artysta go przyjął. Sam artysta stwierdził w rozmowie z "Dzennikiem Zachodnim", że po tej decyzji wylała się na niego "fala hejtu". 

wróć do artykułu
  • ~akustyk
    (2019-04-11 08:09)
    Skrzeczy rozpaczliwie
  • ~moher 1316
    (2019-04-10 15:05)
    Wszystkie utwory J. Skrzeka faktycznie komponował Mateusz Morawiecki który to pisał pod nazwiskiem J Skrzek !
  • ~Nihil novi 1505
    (2018-12-18 09:11)
    Naród, który nie szanuje swojego Prezydenta, nie jest wart miana Narodu , lu tegoż Prezydenta. Wybrany Prezydent ma być szanowany, a nie opluwany. Kultura niszowa w tym przypadku nie przystoi mojemu Narodowi.
  • ~teapot
    (2018-12-17 23:54)
    Józef Skrzek zamieścił oświadczenie na FB, że NIGDY nie zamierzał zwrócić medalu prezydentowi Dudzie.
  • ~żart
    (2018-12-17 20:32)
    Obdarowany z darowizną robi co chce (jego wybór). Ja moje "medaliki" dałem wnukom do zabawy. To nie "ujma" dla darczyńcy (z pocałowaniem w nos). Na tych starych "zespołach" muzycznych i piosenkarzach "dorastałem" (podobały mnie te melodie za PRL-u). Nie płacze się nad "rozlanym" mlekiem (było,minęło). Byle do "przodu" z wyciągniętym przyrodzeniem (nie każdego "stać" na głupoty).
  • ~zin
    (2018-12-17 17:06)
    no coz taki ma autorytet prezydent naszego kraju reprezentujac jedna opcje polityczna stal sie wrogiem wiekszosci spoleczenstwa Przyjecie orderu z rak takiego prezydenta stawia takiego czlowieka za zdrajce ktorego przekupiono
  • ~ts
    (2018-12-17 16:49)
    Skrzek bez i kregosłupa
  • ~andrew
    (2018-12-17 16:24)
    mnie sie wydaje ze medal powinien przyjac -jesli jest zwolennikiem obecnych rzadow to chyba nie ma rozmowy.jesli jednak nie jest to po przyjeciu moglby to jakos wyrazic w formie krytycznej wypowiedzi czy cos w tym rodzaju(koszulka jak Lechu?) .to co zrobil dla muzyki polskiej a dzialal w najlepszym swoim okresie za komuny nie powinno byc kojarzone z polityka.przyjecie i oddanie troche popsulo wizerunek naszego muzcznego geniusza ale komus takiemu jak on musimy to zapomniec.panie Jozku ,czekamy na pana nagrania dalej!
  • ~internautka 50+
    (2018-12-17 15:58)
    . Artysta chorągiewka, stojący w rozkroku. Żeby na starość pokazać że się nie ma kręgosłupa?!
  • ~ryk
    (2018-12-17 15:54)
    Skrzek tak patrzy Adrianowi w oczy jakby chciał go pocałować w usta. Ohyda.
  • ~manekin
    (2018-12-17 14:08)
    Adrian szuka kumpli? Brawo Panie Józefie!
  • ~rob
    (2018-12-17 10:54)
    Polscy siatkarze po zwycięstwie w MŚ również zostali odznaczeni przez Prezydenta. Czy oni tez mają je zwrócić?
  • ~Zniesmaczony
    (2018-12-17 10:13)
    SBB to muzyka mojej młodości. Do dziś posiadam, nieosiągalne dzisiaj, wszystkie płyty winylowe tej grupy. Skrzeka traktowałem jak idola. Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że przyjął dziwny medal od dziwnego prezydenta.
  • ~ela
    (2018-12-17 09:56)
    Szanowny panie Skrzek,proszę zachować się z klasą i nie oddawać przyjętego już medalu.Proszę myśleć samodzielnie i nie słuchać zawistnych i pełnych nienawiści ,,pseudo sympatyków?,,PO i kodziarzy.
  • ~Batko
    (2018-12-17 09:44)
    Grał u Nas na farze,szpilki by nie włożył. Ba na Msza tyle nie ma. I ON oddając ,by tak się ZESZMACIŁ????????????????????????????
  • ~Athel von Loren
    (2018-12-17 09:34)
    x Bierze, oddaje, bierze, przeprasza , odaje, bierza ... u Jozka z mysleniem, logika, wyobraznia i konsekwencjami to nie byli nigdy zbyt gornie.
  • ~kasia
    (2018-12-17 09:29)
    ta pani musi być bardzo nieszczęśliwą kobietą idą święta życzę jej jasności przy wigilijnym stole
  • ~hajer
    (2018-12-17 09:28)
    wstyd mi zem ze Śląska !
  • ~oloalak
    (2018-12-17 09:06)
    A tak ceniłem Skrzeka, a okazało się, że to jakaś dzidzia:))))))
  • ~spadaj
    (2018-12-17 09:02)
    tak szybko idzie sie zeszmacic przyjac jakas blache od tego czlowieczka moj honor na to nie pozwala ale sa miernoty i biora z mysla ze sa kims a oni sa de----lami

Może zainteresować Cię też: