Zamieszanie z orderem dla Józefa Skrzeka. Prezydencki minister: "To jest niezrozumienie, czym jest odznaczenie"

| Aktualizacja:

Józef Skrzek znalazł się w gronie osób, które Andrzej Duda postanowił nagrodzić za zasługi dla państwa. Wręczył mu medal, artysta go przyjął. Sam artysta stwierdził w rozmowie z "Dzennikiem Zachodnim", że po tej decyzji wylała się na niego "fala hejtu". 

wróć do artykułu
  • ~#NaPoważnie
    (2018-12-16 17:44)
    Dał się ponieść opiniom buraków z peło i sam zachował się jak kretyn. Artysta chorągiewka sam nie wiem o czym ma myśleć.
  • ~pppp
    (2018-12-16 17:53)
    Artysta to nie polityk. I dobrze. Józef Skrzek to artysta; całe swoje życie. Trole to śmiecie; całe swoje bolesne życie...
  • ~szukałem i znalazłem
    (2018-12-16 17:57)
    Jozek nie daruję ci zwrotu tego medalu. Czego ty sie boisz? Po=je -busów?
  • ~karla
    (2018-12-16 17:58)
    nie zawsze nagradzany ma wpływ na wybranie dzbana, gratuluję medalu i odwagi za przyjęcie, jesteś WIELKIM artystą i powinieneś mieć to w dalekim, głębokim poważaniu
  • ~Zepp
    (2018-12-16 17:59)
    Na tym smutnym przykładzie widać w jak pojechanym państwie żyjemy. W normalnym kraju odznaczenie artysty przez prezydenta przyjęte by było z sympatią albo obojętnością. Tu wywołuje dzikie emocje. Smutne to
  • ~rychu
    (2018-12-16 18:00)
    ten prezydent, to jeszcze byl demokratycznie wybrany, na bazie 1000 klamstw, ale wybrany !!! jezeli nastepny prezydent, tez bedzie z sekty Jareczka, po symulowanych wyborach, to od takiego juz nawet "pomocnej dloni" przy wstawaniu nie mozna przyjac !!!!!!!!
  • ~Marian z B
    (2018-12-16 18:01)
    To tylko efekt skłócenia Narodu przez PIS.
  • ~Ktoś 2
    (2018-12-16 18:03)
    Kiedyś tak niszczono Niemena. Dzisiaj niszczeni są artyści, którzy uwierzyli, że ich praca naprawdę jest godna uhonorowania. Ludzie moralnie na niskim poziomie, zazdrośnicy zawsze znajdą powód do niszczenia drugiego człowieka. To jest przykład, aby artyści jak najdalej znajdowali się od polityki. Co miał zrobić- przyjął - krytyka, jeśli by nie przyjął - też krytyka ze strony zwolenników PiS. Prezydent jest głową państwa, nie daje medali jako osoba prywatna, lecz jako najwyższy organ państwowy ( choć władza jego nie jest nieograniczona). Ludzie uważają , że wszelkie przyjmowanie odznaczeń od prezydenta jest aprobowaniem jego działań. Z drugiej strony to jest polityka i zawsze znajdą się przeciwnicy chcący drugiego człowieka zniszczyć, pozbawić szacunku, autorytetu i powagi, bez względu na to czy człowiek jest kryształowo czysty i dobry. Kiedy ścierają się grupy interesów, różne skrajne frakcje, to mamy do czynienia z walką, w której ofiarami mogą być osoby, które za nic w świecie nie chciały być stroną politycznego sporu.
  • ~św.NH
    (2018-12-16 18:05)
    SBB a co za szmelc jest? Chamówa i bełt! Ci którzy żyją w nędzy i cierpieli za Solidarność dostają od PAD po łapach!
  • ~zin
    (2018-12-16 18:19)
    odebral medal od czlowieka ktory niegodny byc prezydentem ktory zamias laczyc narod togo skloca
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-12-16 18:26)
    Kodziarstwo i PeOwstwo jest gorsze od niemieckiej okupacji. Ostatnio wymeldowałem z domu teściową za antypolskie, kodziarskie poglądy.
  • ~Oj PO paprańcy
    (2018-12-16 18:29)
    Prostactwo z PO papranych komentuje muzyka,żenujący spektakl.
  • ~hal
    (2018-12-16 18:37)
    To efekt skłócenia Polaków przez PO!!!!!!!!!!!
  • ~Jędrek
    (2018-12-16 18:39)
    Wstrząsające... Bardzo żałuję, ze hejterom z antyPiSu mowa nienawiści udało sie "zabić" wielkiego artystę. Płyt nie wyrzucę. Zapłaczę i zapalę znicz...
  • ~muslim
    (2018-12-16 18:45)
    Może Adrian ustanowi medal Człowieka Niezłomnego, I będzie go przyznawał co roku Jarkowi aż do usr anego zejścia żoliborskiego pokurcza.
  • ~uuuuuuu
    (2018-12-16 19:00)
    Wielki Panie Józefie nie daj się tym hejterom. Wszyscy, którzy teraz występują w TVP to są pasee. Zawsze jest Pan ważnym twórcą Polski. Obecnie jest tyle demokracji,że za każdej poprzedniej władzy nie było.
  • ~[ ╲╱]☮[├─┤]
    (2018-12-16 19:07)
    Trudno - teraz DERAⓉⓎⓩⓐCⒿⒶ
  • ~pola