Tym razem Superniania wyruszy na pomoc rodzicom, których nieznośne zachowanie dzieci ma głębsze niż tylko wychowawcze podłoże. Dzieci cierpiące na ADHD są impulsywne, nadpobudliwe, mają problemy z koncentracją, przez co sprawiają wrażenie wyjątkowo niegrzecznych i rozwydrzonych. Wymagają dużej tolerancji i cierpliwości od otoczenia. Superniania i na to znajdzie sposób. Podpowie rodzicom, jak radzić sobie w wyjątkowo trudnych sytuacjach i co zrobić, aby w domu zapanował spokój.

Po każdym odcinku "Superniani" TVN Style pokaże również program "I Ty możesz mieć Superdziecko". Magazyn jest adresowany do rodziców, którzy opanowali już problemy wieku niemowlęcego swoich dzieci i teraz muszą odpowiedzieć na pytanie - jak wychować dziecko. A jest to zadanie wręcz karkołomne, które nierzadko przerasta młodych, niedoświadczonych rodziców. O swoich problemach wychowawczych i stosowanych receptach opowiadają znani i mniej znani rodzice, a komentuje je stały ekspert - Dorota Zawadzka.

Dorota Zawadzka jest pedagogiem i psychologiem rozwojowym z 15-letnim doświadczeniem. Przez wiele lat zdobywała praktykę pedagogiczną, opiekując się dziećmi jako niania. Sama jest mamą dwójki dzieci. Wykłada w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, jest członkinią kapituły konkursu "Świat przyjazny dziecku".

Pierwszy odcinek nowej serii "Supernianii" zobaczymy już w najbliższy czwartek, 13 września, o godzinie 22.30 na antenie TVN Style.

Reklama