Julia, modelka z przypadku, poznaje Kacpra - zblazowanego fotografa mody. Początkowo nie przypadają sobie do gustu, ale sytuacja ulega zmianie, gdy wspólnie wyjeżdżają na sesję zdjęciową do Turcji. Niestety, na Kacpra ma również chrapkę właścicielka agencji, wredna Marlena. Wraz z koleżanką, naczelną redaktorką pisma dla kobiet knuje intrygę, by zapobiec rodzącemu się uczuciu...

Tak z grubsza wyglada fabuła "Miłości na wybiegu". Rzecz reżyseruje Krzysztof Lang, młodszym widzom znany jako współtwórca serialu "Magda M.", a starszakom jako autor kinowych filmów "Papierowe małżeństwo" z Joanną Trzepiecińską oraz "Prowokatora" z Bogusławem Lindą. Ostatnim większym przedsięwzięciem Langa był kompletnie nieudany dreszczowiec "Strefa ciszy" z 2000 roku.

Julię gra Karolina Gorczyca, która dała się zauważyć w ostatnim filmie Jerzego Stuhra "Korowód". Kacpra - Marcin Dorociński ("Pitbull"), choć wcześniej krążyły słuchy, że w tej roli zobaczymy Mateusza Damięckiego. W podstępną szefową wciela się Urszula Grabowska, jej koleżankę-dziennikarkę gra Izabela Kuna. W filmie zobaczymy również Sonię Bohosiewicz, Tomasza Karolaka, Annę Guzik, Barbarę Brylską, Michała Koterskiego i pięknego jak anioł hiszpańskiego aktora, Enrique Alcidesa.

Autorem zdjęć do filmu jest Michał Englert ("Rozmowy nocą", "Ono"). Ekipa Krzysztofa Langa pracowała już w nadmorskich Chłopach, niedaleko Mielna i w Warszawie. "Miłość na wybiegu" została dofinasowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej na sumę dwóch milionów złotych. Cały budżet opiewa na ponad pięć i pół miliona.

Reklama