Pezet i Onar

Reklama

Klub STUDIO, godz. 19.00, wstęp 25 – 30 PLN

ul. Budryka 4

Pierwsza impreza z nowego cyklu Rapkon. W założeniu organizatorów ma to być szeroka prezentacja polskiej sceny hiphopowej. Przypomnienie jej legend i przybliżenie nowych, niedocenionych jeszcze zjawisk. Podczas pierwszej edycji, na której będzie można otrzymać również kartę rabatową na wszystkie koncerty tego cyklu, na scenie pojawią się legendarni członkowie formacji Płomień 81 – Pezet i Onar oraz krakowscy przedstawiciele ulicznego hip-hopu Yez Yez Yo.

---

Krakowskie Klub Fotograficzny: Woda

Nowohuckie Centrum Kultury, wstęp wolny

al. Jana Pawła II 232

Przeglądowa, tematyczna wystawa Krakowskiego Klubu Fotograficznego. Źródłem inspiracji dla skupionych w nim fotografików stał się żywioł wody. Temat był pretekstem do foto-plastycznych eksperymentów. Autorzy przedstawili wodę jako rzekę, strumień lub wodospad, a także różnorodne wariacje na temat wody – wodne odbicia, kałuże, fragmenty fontann, pingwiny i kaczki na wodzie, a skończywszy na detalicznym spojrzeniu na wodę jako na krople, bańki mydlane, lód, szron, a nawet mgłę.

---

Sublim

Cafe Szafe, godz. 20.00, wstęp 5 PLN

ul. Felicjanek 10

Dopiero podpisali kontrakt z fonograficznym gigantem. Płyta alternatywnych rockowców z Żywca ukaże się już wkrótce, na razie w Szafe usłyszycie utwory, które się na nim znajdą.

---

Reklama

Yeahana!

Krzysztofory, godz. 22.00, wstęp 5 PLN

ul. Szczepańska 2

Kawałki electro, house i dub, które królowały na klubowych parkietach w zeszłym roku, zagrają DJ-e Doc.Da.Name & Sensimilia, Takitam FDJ, Gretzky i Rekless.