Na solowej płycie Chrisa Cornella znajdzie się piosenka, do której tekst napisał jeden z fanów. Artystę wzruszyła historia śmiertelnie chorego Rory'ego Dela Rosy, który powiedział, że przed śmiercią chciałby powiedzieć muzykowi, jak ważna w trudnych chwilach była dla niego twórczość Cornella.
Rory Dela Rosa w kwietniu ubiegłego roku stracił 6-letnią córeczkę, 4 miesiące później dowiedział się, że ma nowotwór, którego nie można już operować.
Muzyk nawiązał kontakt ze swoim fanem. Kiedy w korespondencji otrzymał wiersz Rory'ego "I promise It's Not Goodbye", postanowił napisać do niego muzykę. Za zgodą autora ballada została umieszczona na profilu MySpace Chrisa Cornella. Możecie jej posłuchać tutaj.
Trzeci solowy album artysty ukaże się 9 marca.
Płyty dostępne na LITERIA.pl >>>
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|