Reklama
Warszawa
Reklama

Marionetki w operze w unikatowym projekcie teatralnym Warszawskiej Opery Kameralnej

24 lutego 2016, 13:08
Scena w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie, Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Zawieszone na trzymetrowych niciach, kierowane niewidzialną ręką, blisko metrowe marionetki. Operowa muzyka wykonywana przez solistów Warszawskiej Opery Kameralnej oraz muzyków Zespołu Instrumentów Dawnych Warszawskiej Opery Kameralnej Musicae Antiquae Collegium Varsoviense pod dyrekcją Przemysława Fiugajskiego. Tak będzie wyglądała premiera „La serva padrona” Giovanniego Battisty Pergolesiego otwierająca nowy sezon na Scenie Marionetek.
Scena w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie, Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. Zawieszone na trzymetrowych niciach, kierowane niewidzialną ręką, blisko metrowe marionetki. Operowa muzyka wykonywana przez solistów Warszawskiej Opery Kameralnej oraz muzyków Zespołu Instrumentów Dawnych Warszawskiej Opery Kameralnej Musicae Antiquae Collegium Varsoviense pod dyrekcją Przemysława Fiugajskiego. Tak będzie wyglądała premiera „La serva padrona” Giovanniego Battisty Pergolesiego otwierająca nowy sezon na Scenie Marionetek. / Media
Lalki ożywiane rękami animatorów i głosami znakomitych solistów operowych. Warszawska Opera Kameralna wznawia jeden z najbardziej unikatowych projektów teatralnych. Premierowy spektakl Sceny Marionetek odbędzie się już 26 lutego.
Reklama
Reklama
Tematy:
lalka teatr Scena Marionetek spektakl Warszawska Opera Kameralna marionetka

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama