Inne / qba
Reklama

W 25 tomach o niezwykłej szacie graficznej przedstawiono twórczość i nauczanie Jana Pawła II. Publikacja opisuje również wyjątkowe i przełomowe wydarzenia z życia papieża oraz prezentuje autorytety, które kształtowały jego światopogląd i wpływały na jego działania.

Poprzez swoje słowa i czyny papież odsłania czytelnikom niezwykłe przesłanie pełne miłości. Współczesnemu człowiekowi, przytłoczonemu i zagubionemu wśród codziennych spraw, wskazuje drogę postępowania, podnosi na duchu i wspiera w niezłomności.

Wydawnictwo ma wymiar ponadczasowy i uniwersalny, stanowi intelektualny i moralny drogowskaz dla życia codziennego.

Kolejne tomy traktują o najważniejszych kwestiach w życiu współczesnego człowieka - pracy, szczęściu, rodzinie, nadziei czy ojczyźnie - które zaprzątały uwagę Ojca Świętego i przewijały się w jego pismach oraz przemówieniach.

Zaprezentowana w nich nauka papieska ma wymiar uniwersalny i ponadczasowy - z każdym rokiem coraz silniej przemawia nie tylko do Polaków, ale też wiernych na całym świecie.

Odkryj przesłanie Jana Pawła II w wyjątkowej kolekcji "Księgi Myśli i Wiary" >

Każdy z tomów składa się z trzech części:

SŁOWA DROGOWSKAZY – Niezapomniane fragmenty homilii, encyklik, listów apostolskich, dzieł filozoficznych, orędzi, poezji czy wywiadów z Janem Pawłem II, które stanowią wskazania dla wiernych, są świadectwem poszukiwania prawdy, uczą moralności, wiary i dialogu.

ŻYCIE JAKO ŚWIADECTWO – Wybrane wydarzenia z życia Jana Pawła II potwierdzające jego niezłomną postawę życiową nastawioną na Boga i dobro innych ludzi. Mało znane fakty, które mają wymiar symboliczny i dobitnie pokazują, że Papież Polak jak nikt inny rozumiał problemy zwykłych ludzi, nie zapominając o losach całego świata.

AUTORYTETY I INSPIRACJE – Ludzie, książki, prądy filozoficzne – wszystko, co stanowiło inspirację dla Karola Wojtyły i ukształtowało jego życiową drogę. Choćby dzieło Jana od Krzyża, które było przedmiotem pracy doktorskiej przyszłego papieża, poezja Cypriana Kamila Norwida czy pełna poświęcenia i miłości do bliźnich postawa Brata Alberta.p

Kolekcja liczy 25 albumów wydanych w twardej okładce, na papierze kredowym. Seria sygnowana jest logiem DZIENNIKA.

Zapraszamy do zamówienia tej wyjątkowej kolekcji w promocyjnej cenie 299 zł.

• Oszczędzasz ponad 180 zł
• 9 tomów otrzymujesz gratis
• Wysyłka gratis

Zamówienia telefoniczne: 022 358 62 06. Przez Internet: www.jp2.iteria.pl

SPIS TOMÓW:

Reklama

1. WIARA
2. MIŁOŚĆ
3. MATKA BOŻA
4. OJCZYZNA
5. NARODZINY I ŚMIERĆ
6. PRACA
7. WOLNOŚĆ
8. SZCZĘŚCIE
9. RODZINA
10. MORALNOŚĆ
11. WOJNA I POKÓJ
12. DIALOG
13. PRAWDA
14. NADZIEJA
15. PIELGRZYMOWANIE
16. JEDNOSTKA I SPOŁECZNOŚĆ
17. KOŚCIÓŁ
18. ŚWIĘTOŚĆ
19. KULTURA I SZTUKA
20. NAUKA I WIEDZA
21. SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRZEBACZENIE
22. GRZECH I POKUTA
23. BIEDA I BOGACTWO
24. PYTANIA I ODPOWIEDZI
25. PRZYSZŁOŚĆ ŚWIATA