Koncerty odbędą się od 1 do 3 maja. Każdego dnia wystartują o godzinie 19, a odbiorcy będą mogli je śledzić na profilach Mój Toruń i Toruńskiej Agendy Kulturalnej (TAK) w mediach społecznościowych.

Reklama

Codziennie o godzinie 19 warto będzie odwiedzić powyższe fanpage, rozsiąść się wygodnie przed komputerem na kanapie i internetowo spotkać się ze znanymi osobowościami scenicznymi - poinformowała na swojej stronie internetowej TAK.

Artyści także rozsiądą się na kanapie..., ale w swoich domach.

W cyklu "Koncerty z Kanapy" usłyszymy zarówno Szymona Pejskiego, łódzkiego wokalistę, znanego m.in. programu "Mam talent", Krzysztofa Piaseckiego, satyryka i członka kabaretów Elita i Pod Egidą oraz Piotra Bukartyka, piosenkarza i autora wielu hitów śpiewanych przez czołowe polskie gwiazdy - wskazano na stronie internetowej TAK.

Kontakt z artystami będzie możliwy za pomocą czatu. Oprócz utworów muzycznych koncerty mają obfitować także w ciekawe anegdoty i monologi.

Występy organizowane w ramach cyklu "Koncerty na kanapie" są dofinansowane przez Związek Artystów Wykonawców Stoart - dodała TAK.