Pamiętam jak (przygoda z Trójką) się zaczęła w 2007 r., kiedy weszłam z nagraną płytą wypełnioną materiałami dźwiękowymi, realizowanymi jeszcze w Radiu Łódź. W studio Szydło, w realizatorce chyba Zofia Kruszewska (choć ręki nie dam sobie uciąć) i Michał Nogaś. Tak zaczęła się wspaniała przygoda z Radiowym Domem Kultury, radiowa jazda bez trzymanki na antenie, po festiwalach, miejsce dla wszystkich i opowiadające o wszystkich tych, którzy wykonują wspaniałą robotę, dla mniejszych i większych kulturystek i kulturystów.

Reklama

Takimi słowami pożegnała się Agnieszka Obszańska.

Jednocześnie prowadząca "Radiowy dom kultury" zaapelowała: W Trójce wciąż pracuje wielu wspaniałych ludzi, nie zapominajcie o nich, bo tylko dzięki nim to radio wciąż działa.

To kolejna osoba, która w ostatnich kilku dniach odeszła z Trójki. Kolejna fala odejść zaczęła się w sobotę, po anulowaniu przez władze Polskiego Radia ostatniego notowania Listy Przebojów, którą wygrał Kazik z piosenką śpiewaną do Jarosława Kaczyńskiego. w proteście odeszli kolejno: Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona i Marcin Kydryński.