„Na trasie” to tytuł nowego singla Sarsy. Utwór usłyszeć można na żywo zarówno na letniej jak i jesiennej trasie koncertowej artystki.

Reklama

Utwór „Na trasie” jest swoistą kontynuacją wydanego niedawno albumu „Runostany”. Nowy singiel Sarsy nie znalazł się jednak na wspomnianym wydawnictwie. Dlaczego? Jak mówi artystka: Przy pracy nad albumem powstało o wiele więcej materiału niż to, co finalnie poszło w świat. Tak oczywiście jest przy pracy nad każdą płytą. Nie byłam gotowa wcześniej by oddać utwór „Na trasie” ludziom…z czasem poczułam, że ten numer nie może jednak zostać w mojej szufladzie... Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej i tym bardziej stał się dla mnie aktualny jego przekaz. Poza tym tekst do utworu pisałam razem z Budyniem, który odszedł fizycznie - jednak dla mnie wciąż jest wsparciem, inspiracją i wierzę, że otacza dobrą energią wszystko czego jest częścią.

Klip do utworu został stworzony w miejscu, w którym artystka czuje się najlepiej. W jej własnym domu oraz w przydomowym trójmiejskim lesie, gdzie spędza z rodziną każdą wolną chwilę. Sam teledysk poza artystycznymi ujęciami z Trójmiejskich lasów, zawiera materiały z prywatnego archiwum Sarsy.

Trasa Sarsy

Reklama

24.06 - Świnoujście
25.06 – Stargard Szczeciński
02.07 – Poznań PARILLOVE LIVE
15.07 – Tuchola
30.07 - Kalwaria Zebrzydowska
13.08 – Piaseczno PARILLOVE LIVE
27.08 - Radom PARILLOVE LIVE
02.09 – Kielce
C.D.N. …
21.10 – Gdańsk
22.10 – Wrocław
23.10 – Kraków
28.10 – Poznań