„Na trasie” to tytuł nowego singla Sarsy. Utwór usłyszeć można na żywo zarówno na letniej jak i jesiennej trasie koncertowej artystki.

Trwa ładowanie wpisu

Utwór „Na trasie” jest swoistą kontynuacją wydanego niedawno albumu „Runostany”. Nowy singiel Sarsy nie znalazł się jednak na wspomnianym wydawnictwie. Dlaczego? Jak mówi artystka: Przy pracy nad albumem powstało o wiele więcej materiału niż to, co finalnie poszło w świat. Tak oczywiście jest przy pracy nad każdą płytą. Nie byłam gotowa wcześniej by oddać utwór „Na trasie” ludziom…z czasem poczułam, że ten numer nie może jednak zostać w mojej szufladzie... Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej i tym bardziej stał się dla mnie aktualny jego przekaz. Poza tym tekst do utworu pisałam razem z Budyniem, który odszedł fizycznie - jednak dla mnie wciąż jest wsparciem, inspiracją i wierzę, że otacza dobrą energią wszystko czego jest częścią.

Klip do utworu został stworzony w miejscu, w którym artystka czuje się najlepiej. W jej własnym domu oraz w przydomowym trójmiejskim lesie, gdzie spędza z rodziną każdą wolną chwilę. Sam teledysk poza artystycznymi ujęciami z Trójmiejskich lasów, zawiera materiały z prywatnego archiwum Sarsy.

Reklama

Trasa Sarsy

24.06 - Świnoujście
25.06 – Stargard Szczeciński
02.07 – Poznań PARILLOVE LIVE
15.07 – Tuchola
30.07 - Kalwaria Zebrzydowska
13.08 – Piaseczno PARILLOVE LIVE
27.08 - Radom PARILLOVE LIVE
02.09 – Kielce
C.D.N. …
21.10 – Gdańsk
22.10 – Wrocław
23.10 – Kraków
28.10 – Poznań