Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Legenda polskiej sztuki współczesnej w warszawskim CSW

23 stycznia 2015, 12:14
To jedna z najwybitniejszych i najbardziej oryginalnych współczesnych polskich artystek, legenda polskiej sztuki współczesnej - mówi dyrektor CSW Małgorzata Ludwisiak. Przypomina, że jej prace goszczą na ważnych wystawach od Tate Modern, Centre Pompidou po MoMA. Centrum Sztuki Współczesnej proponuje zarazem nowe odczytania twórczości artystki.
To jedna z najwybitniejszych i najbardziej oryginalnych współczesnych polskich artystek, legenda polskiej sztuki współczesnej - mówi dyrektor CSW Małgorzata Ludwisiak. Przypomina, że jej prace goszczą na ważnych wystawach od Tate Modern, Centre Pompidou po MoMA. Centrum Sztuki Współczesnej proponuje zarazem nowe odczytania twórczości artystki. / PAP / Rafał Guz
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie inauguruje wystawę "NATALIA LL. Secretum et Tremor" - prezentującej dorobek Natalii Lach-Lachowicz.
Reklama
Reklama
Tematy:
Natalia Lach-Lachowicz wystawa Centrum Sztuki Współczesnej Natalia LL Warszawa CSW Secretum et Tremor
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • kok
  2015-02-21 15:32
  Szczególnie ten kaszalot brylował ? wyglądała jak kupa siana okryta plandeką by nie zamokła?myślałem pierwotnie że Bul zabrał na bal Grodzką?
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2015-02-03 10:51
  O Matko, może i LEGENDA, ale tylko jeśli chodzi o wygląd, bo ja po raz pierwszy słyszę o tej artystce.
  Hej !-
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama