Reklama
Warszawa
Reklama

15 rocznica śmierci Zdzisława Beksińskiego. Przypominamy jego mniej znane prace

21 lutego 2020, 16:54
Album na ponad 150 reprodukcjach ukazuje artystyczną ewolucję Zdzisława Beksińskiego i pozwala zapoznać się z nieznanymi fragmentami jego twórczości. Dzięki nowej publikacji możemy również odkryć wszechstronność warsztatu artysty, który świetnie odnajdywał się zarówno w malarstwie, jak i fotografii, rysunku czy formach abstrakcyjnych tworzonych własną techniką.
Album na ponad 150 reprodukcjach ukazuje artystyczną ewolucję Zdzisława Beksińskiego i pozwala zapoznać się z nieznanymi fragmentami jego twórczości. Dzięki nowej publikacji możemy również odkryć wszechstronność warsztatu artysty, który świetnie odnajdywał się zarówno w malarstwie, jak i fotografii, rysunku czy formach abstrakcyjnych tworzonych własną techniką. / Media
W 15 rocznicę śmierci wielkiego artysty przypominamy prace ze zbioru "Beksiński 3" wydany przez BOSZart. Odsłaniają przed czytelnikami wczesne, mało znane i w przeważającej mierze niepokazywane prace artysty. Dzięki nim poznamy drogę formalnych i tematycznych eksperymentów, które doprowadziły Zdzisława Beksińskiego do jego niepowtarzalnego stylu.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(2)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • dziadek
    2016-06-14 14:11:59
    moja 5 letnia wnuczka też takie dzieła POmalowała, a ja głupi matoł wyrzuciłem je do śmieci. mogłem je wysłać do redakcji dziennika ?
    29
    pokażodpowiedzi (1)
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej