Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

15 rocznica śmierci Zdzisława Beksińskiego. Przypominamy jego mniej znane prace

21 lutego 2020, 16:54
Album na ponad 150 reprodukcjach ukazuje artystyczną ewolucję Zdzisława Beksińskiego i pozwala zapoznać się z nieznanymi fragmentami jego twórczości. Dzięki nowej publikacji możemy również odkryć wszechstronność warsztatu artysty, który świetnie odnajdywał się zarówno w malarstwie, jak i fotografii, rysunku czy formach abstrakcyjnych tworzonych własną techniką.
Album na ponad 150 reprodukcjach ukazuje artystyczną ewolucję Zdzisława Beksińskiego i pozwala zapoznać się z nieznanymi fragmentami jego twórczości. Dzięki nowej publikacji możemy również odkryć wszechstronność warsztatu artysty, który świetnie odnajdywał się zarówno w malarstwie, jak i fotografii, rysunku czy formach abstrakcyjnych tworzonych własną techniką. / Media
W 15 rocznicę śmierci wielkiego artysty przypominamy prace ze zbioru "Beksiński 3" wydany przez BOSZart. Odsłaniają przed czytelnikami wczesne, mało znane i w przeważającej mierze niepokazywane prace artysty. Dzięki nim poznamy drogę formalnych i tematycznych eksperymentów, które doprowadziły Zdzisława Beksińskiego do jego niepowtarzalnego stylu.
Reklama
Reklama
Tematy:
fotografia rysunek prace niepublikowane albym Samok BOSZart zdzislaw beksinski malarstwo
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • dziadek
  2016-06-14 14:11
  moja 5 letnia wnuczka też takie dzieła POmalowała, a ja głupi matoł wyrzuciłem je do śmieci. mogłem je wysłać do redakcji dziennika ?
  29
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama