Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Fotografia według aktorów

19 lipca 2013, 14:35
Wystawa Fotograficzna "Fotografia według Aktorów" Stary Browar, Pasaż sierpień 2013 wstęp wolny
Wystawa Fotograficzna "Fotografia według Aktorów" Stary Browar, Pasaż sierpień 2013 wstęp wolny / Media
Jak fotografują ci, którzy zwykle sami stoją w błysku flesza? Co łączy Grażynę Szapołowską, Candy Girl, Wojciecha Mecwaldowskiego i Beatę Tyszkiewicz? Na pewno pasja, jaką jest fotografia. Stary Browar zaprasza na wystawę "Fotografia według Aktorów". Każdy z artystów zaprezentuje 3 fotografie o różnorodnej tematyce. Spośród zaproponowanych przez aktorów prac kuratorzy wystawy: Kamila Sammler i Sergiusz Sachno wybrali fotografie najlepiej charakteryzujące poszukiwania twórcze autorów.
Reklama
Reklama
Tematy:
wystawa Poznań Stary Browar aktorzy

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • jacek43
  2013-07-20 19:41:24
  BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  0
 • anka
  2013-07-20 09:46:42
  urzekający zimowy krajobraz...istny cud!
  0
 • anka
  2013-07-20 09:48:20
  Karolina to piękna dziewczyna!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama