Dziennik.plKultura

Niedziela, 12 lutego 2012

Imieniny: Eulalii, Nory, Modesta

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. -8°C

Sacha Baron Cohen facetem w czerni?

2010-03-10 | Ostatnia aktualizacja: 21:51 | Komentarze: 0 | skomentuj

Sacha Baron Cohen i Jemaine Clement rywalizują o rolę w komedii science fiction "Faceni w czerni 3". Walczą o angaż do roli Yaza. Na razie producenci nie zdradzili, czy będzie to kosmit,a czy starający się trzymać obcych w ryzach funkcjonariusz prawa.

Reżyserią ponownie zajmie się Barry Sonnenfeld. Za scenariusz odpowiada Etan Cohen. Nie jest jeszcze pewne, czy Will Smith i Tommy Lee Jones powrócą do głównych ról. W obsadzie najprawdopodobniej znajdzie się również Josh Brolin.

Przypomnijmy, iż ostatnia odsłona serii o sympatycznych łowcach kosmitów, "Faceci w czerni 2", gościła w kinach w 2002 roku. Trzecia część opowie o perypetiach podróżującego w czasie Agenta J-a, który spotyka młodszą wersję Agenta K.

Sacha Baron Cohen zasłynął rolami Alego G, Borata i Bruna. Jemaine Clement znany jest przede wszystkim z nowozelandzkiej komedii "Orzeł kontra rekin".

Źródło: Dziennik.pl
Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl

Najczęściej komentowane

«