Nagrody finałowe - wycieczki do Hiszpanii dla całej rodziny, otrzymują:
- Ewa Żychlińska, Strzelin
- Anna Ozga, Białystok
- Arkadiusz Marczak, Tuszyn
Za najciekawsze propozycje imion dla dziecka Shreka i Fiony komisja konkursowa uznała imiona: Pistacja, Bagienek, Glucio. Zgodnie z regulaminem konkursu nagrody otrzymały osoby, które wysłały najciekawszą propozycję imienia, a w przypadku powtarzania się tej samej propozycji imienia wybrano zgłoszenie SMS przyjęte do systemu jako pierwsze.
Nagrody dzienne - zestawy gadżetów z filmu "Shrek" otrzymują:
- Basia Cyrkun, Tarnobrzeg
- Bożena Pawłowska, Bydgoszcz
- Łukasz Pucz, Stargard Szczeciński
- Anna Nowocień, Kanie
- Andrzej Konik, Kraków
- Katarzyna Tomczak
- Spytkowska Maria, Myślenice
- Marian Sawka, Kraków
- Wiktorek Janisiak, Zduńska Wola
- Beata Biernat, Chełmek
- Artur Wilkosz, Szczecin
- Bożena Józefowicz, Iława
- Małgorzata Czuryło, Stargard Szczeciński
- Wiesław Górecki, Warszawa
- Aneta Wojniak, Pinczów
- Marzanna Mielnik, Dąbrowa Górnicza
- Agnieszka Sołtysiak, Pilawa Górna
- Maria Cerkiewnik, Pruszków
- Katarzyna Niewińska, Łapy
- Marta Czuber, Kostomoty
- Aneta Beldycka-Borawska, Olsztyn
- Alek Lanowy, Jarosław
- Ewa Meiners, Stary Targ
- Michał Adamski, Skwierzyna
- Joanna Hoffmann, Szamotuły
- Waldemar Jasiaczyk, Inowrocław
- Dariusz Sztuder, Lublin
- Robert Gąsior, Jaworzno
- Ela Bielińska, Gdańsk
- Agnieszka Zwiewka, Miastko
- Krzysztof Sibka, Gniezno
- Krzyś Szyperski, Ciechanów
- Adam Bentkowski, Skarbimierz
- Jacek Kudlek, Tarnowskie Góry
- Kamil Szymczak, Kamienica Polska
- Kuba Radomski, Wołomin
- Grzegorz Ziółkowski, Strzegoń
- Magdalena Fagas, Zgierz
- Michał Kulbacki, Opole
- Kuba Hajduk, Zbaszyn
- Szczepan Ostaszewski, Stargard Szczeciński
- Małgorzata Stopor, Kolbuszowa
- Ula Sobczak, Władysławów
- Norbert Wawer, Bolszewo
- Martyna Cybert, Łask
- Beata Korczak, Goleniów
- Beata Wojtowicz, Gdańsk
- Małgorzata Sztukowska, Suwałki
- Patryk Abramski, Skawina
- Marek Zabek, Kraków
- Anna Lawreniuk, Bielsk Podlaski
- Agnieszka Krzemińska, Inowrocław
- Zosia Paetz, Poznań
- Karolina Babelek, Leszno
- Agnieszka Bistram, Jurata
- Weronika Tuczkowska, Bydgoszcz
- Alina Kontek, Łańcut
- Joanna Pietrzyk, Warszawa
- Ola Stus, Piotrków Tryb.
- Hanna Rabiega, Kozielice
- Tomasz Jasiukiewicz, Suwałki
- Bogusław Jachimowski, Katowice
- Sylwester Lupiński, Gdynia
- Ewa Sado, Halinów
- Michalina Bajer, Gdańsk
- Bogumiła Homa, Muszyna
- Kamil Olejarczyk, Kraków
- Marzena Kuzdrowska, Leszno
- Anna Bojanowska, Zielonki
- Anita Pieczara, Maków Podhalański
- Daniel Kornacki, Radom
- Justyna Brudak, Wrocław
- Łukasz Kubat, Wodzisław Śląski
- Barbara Zegiel, Kraków
- Ewa Krasek, Pogrzebień
- Tadeusz Zakrzewski, Małkinia
- Zofia Zielińska, Gdańsk
- Kasia Jonczyk, Grodków
- Marcin Zieliński, Gdańsk
- Anna Rudnik-Skrzypkowska, Koszalin
- Agnieszka Kubczak, Poznań
- Marcin Kowalski, Łomża
- Beata Markiewicz, Brodnica
- Grażyna Grobelska, Sochaczew
- Marzenna Zielińska, Szubin
Wszystkim Czytelnikom dziękujemy za udział w naszym konkursie. Laureatom gratulujemy!