Rasistowskie zapiski Einsteina o Chińczykach. Opublikowane zapisku ujawniają "ciemną stronę" genialnego uczonego

| Aktualizacja:

Opublikowany w tym tygodniu w USA "Dziennik podróży" Alberta Einsteina z lat 1922-23, ujawnia "ciemną stronę" genialnego fizyka i pod koniec życia wielkiego autorytetu moralnego ruchu praw obywatelskich: dawną dyktowaną europocentryzmem ksenofobię i rasizm.

wróć do artykułu
  • ~jamturas
    (2018-06-19 09:24)
    biala rasa rzadzi wszystkim gdy jej zabraknie natychmiast nie będzie komu produkować np pradu i wszytsko barbayznstwo ciemne i zolte wroci do jaskin wojen i rzezi co wiadac nawet dzisiaj po zoltych i ciemnych krajach, rasizm pozwala zachować swoja rase, tak trzymać, od dzisiaj Einstein to mój idol
  • ~grym
    (2018-06-17 09:22)
    ~@vn: twierdzenie że zdolność do rozwoju i innowacji zależy od rasy człowieka to kompromitacja, twoja kompromitacja ~@vn. A twoja wiedza na temat historii Chin i świata jest porażająca. Aż trudno uwierzyć że ktoś taki mógłby być wyborcą PiS. Twój "intelektualny" profil pasuje do wyborców PO i Nowoczesnej.
  • ~Kopernik
    (2018-06-17 09:18)
    To Einstein byl Polakiem?
  • ~Jean
    (2018-06-17 08:52)
    Polonaise to taki T E M P Y narod, ze uraga ras...iscie, a sam jeszcze wiekszy i nie kapuje! Czy ma ta ziemia jeszcze wiekszych K R E T Y N O W? Non! cherchez en Pologne!
  • ~Wania
    (2018-06-17 08:47)
    No, wlasnie ci najwieksi rasi..sci Europy, czyli Paliaki otwieraja najszerzej geby i do tego takie gupki, ze niczego nie kapuja !
  • ~Prababcia
    (2018-06-17 08:40)
    W przeszlosci wszyscy poza Chrystusem , bylo rasistami, Indianie przeciw bialym: blada twarz, A r a bowie przeciw Europejczykom: sery kozie, Afrykanie przeciwko bialym, ale najwiekszym i m o r...derczym rasista bylo Europejczyk. Historia jest znana. Chinczycy tez wtedy o nas Europejczykach nie mieli najlepszego zdania. Wiec , o co chodzi ?
  • ~Zamyślony
    (2018-06-17 08:19)
    Jednak z tymi Ickami jest coś nie tak.
  • ~aktor
    (2018-06-17 04:09)
    1.) -HAGA: - palestyński minister spraw zagranicznych Riyad al-Maliki, wniósł pozew do prokuratora Międzynarodowego Sądu Karnego w Hadze w którym zarządał, aby w oparciu o przedstawione niepodważalne dowody zbrodni, wszcząć pełne śledztwo w sprawie oskarżeń o łamanie praw człowieka na terytorium Palestyny. ------> 2.) -Maliki złożył stosowny, "WNIOSEK" w wyniku którego prokurator w sądzie w Hadze zostaje prawnie zobowiązany do wyjścia poza ramy wstępnego dochodzenia rozpoczętego w styczniu 2015 r. i nakłada na prokuratorów obowiązek prowadzenia dochodzenia w sprawie wszystkich dokonanych przestępstw, począwszy od 2014 r. i późniejszych (w tym zabójstw dokonanych w zeszłym tygodniu podczas protestów w Strefie Gazy). -----> 3.) -"Poprzez wniesiony "WNIOSEK" pragniemy, by biuro prokuratora, bezzwłocznie otworzyło śledztwo w sprawie wszystkich przestępstw "- Maliki powiedział dziennikarzom po spotkaniu z prokuratorem Fatou Bensouda. "Dalsze opóźnianie sprawiedliwości dla palestyńskich ofiar jest równoznaczne z odmową sprawiedliwości". -----> 4.) - Alex Whiting (Ekspert prawny z Harvardu - były prokurator ICC) powiedział na Twitterze, że taki " WNIOSEK ma rzeczywiste znaczenie ponieważ urzędowi prokuratora będzie o wiele trudniej, pozostawiac przez lata, to postępowanie, we wstępnej fazie śledztwa. -----> 5.) -ICC, został powołany do życia w lipcu 2002 r. i jest sądem ostatniej instancji, wkraczającym do akcji tylko wtedy, gdy państwo nie chce lub nie jest w stanie zbadać przestępstw popełnionych na swoim terytorium.
  • ~Ludzie, ludzie
    (2018-06-17 02:36)
    Czego chcecie... Ten człowiek był typowym " mo śkowym-ży dem ", członkiem narodu "wys ran ego". Był wychowany {tak jak każdy inny ("ic ek")} w kulcie "sy joni zmu" i "an tygo izmu". "Tylko oni są ludźmi, reszta to zwierzęta domowe". Czemu się tu dziwić.
  • ~student uw
    (2018-06-16 22:45)
    Einstajn to taki mit ? powiedzicie jak to jest, ze facio, ktory nie mial nawet podstawowego wyksztalcenia, ktory nigdy nie napisal ci wydal jakas ksiazke zostal noblista, ba nawet najwiekszym uczonym wszechczasow ? Znana formula, ktora przypisuje sie Einsteinowi zostala opracowana w latach 20 przez prawie nikomu nieznanego doktora nauk w niemczech, ta skradziona przez Einsteina stala sie obiektem spekulacji tysiecy naukowcow, ktorzy faktycznie stworzyli teorie relatywizmu, ktora i tak nigdy nie wyszla poza zakres TEORII. Jak wiele wynalazkow sciemy i geszeftu okreslonych kregow psudo-naukowcow, owoce owej teorii sa niewidzialne, niesprawdzalne czyli tak naprawde nieistniejace.
  • ~Wieloryb
    (2018-06-16 22:00)
    Miał racje
  • ~dart
    (2018-06-16 21:52)
    Należy uznać teorię względności za twór rasistowskiego ksenofoba i ją natychmiast odrzucić.
  • ~paka
    (2018-06-16 21:50)
    Gdyby dzisiaj żył to mieszkałby w Izraelu i strzelałby do Palestyńczyków.
  • ~md
    (2018-06-16 21:27)
    Wymagania wobec żony całkiem normalne i logiczne, a zwłaszcza podoba mi się, by milkła na każde żądanie męża.
  • ~wawa
    (2018-06-16 19:40)
    Żyd rasista? No niemożliwe.
  • ~dm1
    (2018-06-16 18:50)
    U was wiecej rasistow , niz w innym kraju. Dziwie sie , dlaczego tak wielu z was przekracza zachodnia granice???????????????????????????????????
  • ~dm1
    (2018-06-16 18:33)
    Wypociny chorego redaktora.
  • ~obserwer_1
    (2018-06-16 18:30)
    A co o tym sądzą pany, ludzkie pany z PiSu?
  • ~Ojczulek Matwiej Płatow
    (2018-06-16 18:29)
    wole chińczyków niż transgenderów i innych księży w sukienkach
  • ~Sasha
    (2018-06-16 18:28)
    Też mi nowość. Wiadomo od dawna, że naród wybrany to najwięksi i bezkarni ra5iści.

Może zainteresować Cię też: