Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz demonstracji przeciw "Klątwie"

| Aktualizacja:

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wydała zakaz demonstracji przeciw spektaklowi "Klątwa", która miała się rozpocząć w sobotę w najbliższym otoczeniu Teatru Powszechnego. Decyzja ta podyktowana była przebiegiem poprzedniego protestu - poinformował PAP rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Mel
    (2017-05-23 22:03)
    Wydac to ona moze sie za Araba.
  • ~ratio
    (2017-05-23 22:14)
    Ubzdurano sobie, że celem sztuki jest wywarcie na widzu maksymalnego wrażenia. Najlepiej osiągnąć to oczywiscie poprzez profanację, która jest wyrazem pogardy dla tego co dla człowieka święte.Tego typu "sztuka" to faktycznie język nienawiści.
  • ~LOPO
    (2017-05-23 22:22)
    No i to jest demokracja, pełną gębą. !!!
  • ~stańczyk
    (2017-05-23 22:23)
    Oświadczenie Teatru Powszechnego to zwykły nieartystyczny bełkot.
  • ~HGW KAMIENICA
    (2017-05-23 22:29)
    oddaj zagrabione Polakom KAMIENICE i działki w Warszawie!!!
  • ~dariusz
    (2017-05-23 22:38)
    Mowilem ludziom już dawno temu - ze ta lewacka oszustka ż...wka zawsze chciała zniszczyc Polakow i katolickie wartości - ale lemingi - oczywiście wierzyly jej a nie ludziom mowiacym prawdę.
  • ~Antifa sorosialna
    (2017-05-23 23:05)
    HGW nas zaprosi, my będziemy nawalać PO ry ju kogo POpadnie, nasz guru to batiuszka Stalin, socjalista międzynarodowy co ma więcej trupów na sumieniu jak Adolfik
  • ~co tu udawac
    (2017-05-24 00:27)
    To sie popisala poparciem dla prymitywnego chamstwa , byle napluc na Polske. Osoby obcego pochodzenia, wyjatkowo rzadko identyfikuja sie z krajem , ktory je gosci.
  • ~Tola
    (2017-05-24 02:19)
    No dobrze, ale dlaczego reżyser, dyrektor teatru i odpowiedzialny za kulturę dyrektor z ratusza nie zostali wylani na zbity pysk ? Ponadto, gdzie ten cały wymiar sprawiedliwości ? Dlaczego nikt z w/wymienionych nie został wsadzony do kozy ? Kiedy wreszcie tak zreformują państwo, że za plucie narodowi w twarz artysta dostanie karę chłosty , a artystki wyszyńskopodobne dodatkowo bezpłatne ogolenie?
  • ~kotlet
    (2017-05-24 03:05)
    no zaczyna wracac totalitaryzm ale nie sadze zeby ktos chcial sluchac tej mongo l icy
  • ~Pregierz
    (2017-05-24 03:10)
    Miejsce Bufetowej jest w zakladzie karnym. Wyrok : dozywocie za dzialania godzace w podstawy panstwa polskiego.Pytanie dlaczego ona jest jeszcze na wolnosci i oPOwiada jakies farmazony.
  • ~elf
    (2017-05-24 03:30)
    Odebrac urzad tej lampucerze i wyslac na powietrze swieze.
  • ~观察者;观察家
    (2017-05-24 03:37)
    Kto wybral na urzad prezydenta Warszawy ta szkodliwa cwaniare ? Ci ludzie maja powazny problem z glowa.
  • ~siara
    (2017-05-24 04:01)
    Blokują wpisy
  • ~bul nie dowytrzymania
    (2017-05-24 04:06)
    Ona PO prostu juz nie ma "nic" do stracenia!
  • ~Walec
    (2017-05-24 06:21)
    Gdzie ta demokracja o której mówicie a nikt jej nie widział. Silnia hipokryzji.
  • ~Raccoon
    (2017-05-24 15:26)
    Widzę że dalej polaki-cebulaki sączą jad w internecie... Nie chcesz,nie oglądaj,nie każdy wierzy w waszego bożka.To nikomu krzywdy nie robi po za cebulandią...
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-05-26 18:36)
    BEZCZELNA RYFKA - ZA KOGO TY SIĘ MASZ ? DEFRAUDANTKO I POSPOLITA ZŁODZIEJKO .
  • ~Coraz mniej smieszna ta menazeria
    (2017-06-18 12:28)
    "modlitwa różańcowa wynagradzająca Maryi Królowej Polski za bluźnierstwa przeciw Bogu, protest przeciw łamaniu Konstytucji przez Teatr Powszechny i deptaniu przez ten teatr prawa zabezpieczenia dowodów przestępstwa." To sa kabaretowe jaja! Zyjemy w katolickim kalifacie ? Wolnosc sztuki to dla niektorych pojecie nie so zdefiniowania?
  • ~Gimnazialista
    (2017-06-30 11:46)
    Propaganda medialna,trzyma pis przy władzy.Kościół katolicki w Polsce trzyma się kurczowo władzy,bo bez niej ,byłby zmuszony wyść z pałaców i z otoczeniu służby,tak jak nakazuje Papierz Frańciszek

Może zainteresować Cię też: