"Eminem powiedział mi, że wszystko zaczęło go nudzić i dlatego zrobił sobie przerwę w pracy. Teraz znowu pracuje nad nową płytą, a ja mam dla niego kilka gotowych kawałków. Od dawna rozmawialiśmy o współpracy, ale długo nie mogliśmy zgrać naszych grafików. Kiedy weszliśmy do studia, od razu zaiskrzyło i właśnie dzięki temu Em wrócił na scenę" - tłumaczy Akon.

Reklama

Sam Eminem przyznał, że myśli o wydaniu nowego krążka, na którym miałyby się znaleźć m.in. kompozycje zarejestrowane w duecie z zastrzelonym w kwietniu raperem Proofem, kumplem z formacji D-12. W innych nagraniach uczestniczyliby pozostali członkowie D-12, a także takie tuzy hip-hopu - i od lat przyjaciele Eminema - jak Dr. Dre, 50 Cent i Busta Rhymes. Media spekulują, że album trafi na rynek w przyszłym roku, a szefowie wytwórni Universal i właściciele sklepów płytowych już zacierają ręce z uciechy.

Eminem to jedna z najbardziej złotonośnych kur show-biznesu i wszystko wskazuje na to, że na jego nowym longplayu też da się nieźle zarobić.