Dziennik Gazeta Prawana logo

Wokalista Boney M. nie żyje

30 grudnia 2010, 12:46
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Wokalista Boney M. nie żyje
Wokalista Boney M. nie żyje/AP
Bobby Farrell, legenda muzyki rozrywkowej, zmarł dziś w wieku 61 lat.

Piosenkarz i tancerz Bobby Farrell, który zdobył sławę jako wokalista grupy Boney M., zmarł w czwartek w swoim pokoju hotelowym w Petersburgu, gdzie przyjechał z koncertami - poinformował w czwartek jego agent.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj