Wielka gwiazda wyleci z teatru, bo wolała telewizyjne show

| Aktualizacja:

Dyrektor artystyczny Teatru Narodowego Jan Englert zapowiada, że rozwiąże umowę z Grażyną Szapołowska. Aktorka nie pojawiła się w teatrze, gdzie miała zagrać w spektaklu. Wybrała udział w jury programu TV. "To jest jawne przekroczenie regulaminu" - powiedział Englert.

wróć do artykułu
  • ~mkk
    (2011-04-12 20:56)
    Jesli p. Englert to zrobi, to ma cojones...
  • ~Milczacy
    (2011-04-12 16:31)
    Ale wielka gwiazda.Kilka razy sie rozebrala raz zagrala lezbe nago.Ze hohhho
  • ~rom
    (2011-04-12 20:42)
    Rozumiem, gdyby p. Szapołowska była z Bydgoszczy - wtedy wywalić na zbity pysk. Ale pani Sz. jest z Torunia, tak jak ja. Trochę szkoda Telimeny, gdzie ona teraz na waciki zarobi...>>>
  • ~jerzy 50
    (2011-04-12 17:45)
    Popieram pana dyrektora Englerta .
    To było jawne zlekceważenie WIDZA .
    Szapołowską powinno się zwolnić dyscyplinarnie a w innych teatrach gdzie się pojawi wygwizdać lub bojkotować spektakle z jej udziałem .
  • ~Wilga
    (2011-04-12 17:02)
    Brawo Panie Dyrektorze .A Pani Szapołowska w tym show jest beznadziejna.
  • ~orzeszeq
    (2011-04-12 16:46)
    Pan Englert feralnej soboty powiedział widzom "...znak czasów".Obecne rozwiązanie umowy z Gwiazdą to jedyne,co można zrobić DLA WIDZÓW by podobne żenujące sytuacje nie miały miejsca.Teatr ma to coś,swoistą duszę.Tam nie ma miejsca na komerchę.

    I nie ma czego żałować.Jesli olewa sie widzów i idzie na show tv (dla ludzi o których mam niezbyt dobre zdanie zważywszy na to CO oni ogladają) to to musi sie tak skończyć.

    Na szczęście Kultura w Polsce ma wiele wspaniałych osobowości.Nie ma strachu.
  • ~Janka
    (2011-04-12 16:36)
    Brawo!!! Panie Dyrektorze ,Szapołowska już się skończyła i teraz za wszelką cenę chce na siebie zwrócić uwagę wielka mi dama!!! Dobrze ,tak trzeba postępować z takimi paniami!! myślą ,że są gwiazdami!!! Pozdrowienia Panie Dyrektorze!!! i proszę się nie uginać przed tą panią!!! wielkie zero!!!
  • ~koko
    (2011-04-12 16:33)
    a ja proponuję obciążyć kosztami zwrotu pieniędzy za bilety
  • ~donek
    (2011-04-12 16:08)
    śmieszne jest określenie Wielka Gwiazda,dwa razy pokazała gołą dupę i gwiazda ,w żadnym filmie nie jest przekonywująca ,taka mamla ,która myśli ,że naprawdę jest gwiazdeczką
  • ~ryszardjk
    (2011-04-12 16:02)
    goni "stracowny czas"..
  • ~nocomment
    (2011-04-12 16:11)
    Wywalić na zbity pysk tą pseudo gwiazdę.
  • ~robert
    (2011-04-12 15:59)
    To podły koniec prawie "gwiazdy". Już straciła publiczność. Moze jeszcze w reklamach?
  • ~BRRRRRR
    (2011-04-12 15:36)
    Pseudo-Gwiazda Szapołowska. Ha,Ha.Od rozbierania mistrzyni. Sic.
  • ~gg
    (2011-04-12 15:33)
    Nie lubie jej.Wszystko co robi mówi to tak jakby zachwycała się sobą.
  • ~sop
    (2011-04-12 15:30)
    Brawo panie Dyrektorze !!!
    To co Pan robi to kultura przez duze K i nie ma tam miejsca dla niby gwiazd.
  • ~Wstyd i hańba
    (2011-04-12 15:25)
    Bitwa na głosy?? Pani Szapołowska chyba bardzo musi potrzebować łatwych i szybkich pieniędzy!
  • ~Mieczysław
    (2011-04-13 08:14)
    Jan Englerd gość z klasą. Wie co robić dla zachowania poziomu Kultury w Polsce.