Gwiazda „Barw szczęścia” wpadła na pomysł stworzenia własnego spektaklu muzycznego, do którego zaprosiła zwycięzcę ostatniej edycji tanecznego programu.

Reklama

Dlaczego wybór padł właśnie na Kuszewskiego? – Kacper jest znakomitym aktorem, wspaniałym człowiekiem, więc możliwość współpracy z nim to przede wszystkim zaszczyt, ale też wielka przyjemność – zdradza Faktowi Zielińska. – Ponadto po tym, co Kacper pokazał nam w „Tańcu z gwiazdami”, wiemy wszyscy, że jest także świetnym tancerzem – dodaje.

Media

W projekcie biorą również udział Anna Głogowska i Rafał Maserak. Co aktorzy i tancerze zaprezentują w spektaklu "Berlin, 4.00 rano"? – Będą elementy komiczne, tragiczne i kryminalne. Wykorzystujemy teksty i piosenki największych niemieckich artystów kabaretowych – tłumaczy aktorka. – Klimat spektaklu osadzony będzie głównie w Berlinie okresu międzywojnia – dodaje Zielińska.

Media

Aktorzy ciężko trenują, bowiem premiera zaplanowana jest już na 13 kwietnia. – Próby są bardzo intensywne i kreatywne, ale wszyscy robimy to jak na skrzydłach – zapewnia gwiazda.

Media
Media

>>>Czytaj także: Wojna gwiazd w "Bitwie na głosy"! Górniak kontra Węgorzewska!