Obraz opowiada dzieje wojownika, który musi zmierzyć się z demonem Grendelem. Pokonawszy potężnego potwora Beowulf ściąga na siebie niegasnący gniew jego uwodzicielskiej, a zarazem bezwzględnej matki, która zrobi wszystko, co w jej mocy, aby pomścić syna. Głosów w filmie użyczyli m.in.: Angelina Jolie, Anthony Hopkins i John Malkovich.

Reklama

Co jednak najważniejsze - dzięki zastosowaniu technologii Real D, Dolby Digital 3D oraz IMAX 3D Beowulf zapewnia niezrównane, porywające doznania, które przenoszą widzów do czasów wielkich bohaterów.

Więcej informacji: http://www.beowulf.pl/

Na naszych Internautów z Warszawy, Katowic i Łodzi czeka 75 (25 do każdego z miast) podwójnych zaproszeń na specjalne pokazy filmu, które odbędą się 20 listopada (wtorek) o godz.19.00 w kinach Imax.


WYGRAJ BILETY!
Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać bilety na pokazy "Beowulfa", wystarczy dzisiaj w godz. 16.00 - 17.30 wysłać
maila zatytułowanego
KONKURS BILETY NA BEOWULFA

na adres: kobieta.online@dziennik.pli odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Czy film "Beowulf" to adaptacja jednego z najstarszych zabytków literatury staroangielskiej?

TAK/ NIE

W treści maila podaj swój adres i kontaktowy numer telefonu. Dodaj także formułę: "Biorąc udział w konkursie zgadzam się na publikację treści mojego listu oraz przetwarzanie moich danych osobowych przez Axel Springer Polska, Warszawa, ul. Domaniewska 52, w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania".


Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana w poniedziałek na stronie kultura.dziennik.pl.