"Fakt" pisze, że to spore wyzwanie dla dwudziestodwuletniej piękności ze Szczecina. Ale i szansa na wypromowanie się w świecie show-biznesu.

Blondynka podczas ubiegłorocznych wyborów miss olśniła swoim wyglądem i naturalnością nie tylko jury. Zdobyła bowiem również tytuł Miss Telewidzów, otrzymując najwięcej głosów SMS-owych - przypomina "Fakt".

Ania jest wysportowana, jeździ konno i może stanowić dużą konkurencję dla pozostałych uczestników w walce o Diamentową Parę.

Kolejna dwójka gwiazd, którą obejrzymy w łyżwiarskich ewolucjach, to aktorzy Robert Moskwa i Robert Rozmus. Wcześniej "Fakt" informował już, że udział w programie weźmie także były reprezentant Polski w piłce nożnej Tomasz Iwan.

Kto jeszcze może zatańczyć na lodowej tafli? Plotki mówią o uroczej aktorce Weronice Książkiewicz, ale na ich potwierdzenie trzeba jeszcze poczekać. Tyle że niedługo, do rozpoczęcia show zostało bowiem tylko kilka tygodni, a pierwsze próby już niebawem. TVP 2 rozpoczyna emisję drugiej serii 7 marca.Reklama