Piosenkarka zaśpiewa utwór "For life" w pierwszym półfinale Eurowizji 20 maja 2008 roku w Belgradzie. Jeśli go przejdzie, wystąpi w finale 24 maja. Isis Gee była najlepsza zarówno w ocenie jurorów, jak i telewidzów.

Swoje zgłoszenie do Eurowizji wysłała dosłownie w ostatniej chwili, bo długo pracowała nad wyborem odpowiedniej piosenki. Na konkurs wybrała piosenkę, którą kilka lat temu napisała w prezencie dla swojego polskiego męża - Adama Gołębiowskiego, dla którego zmieniła całe swoje życie i przeprowadziła się do Polski. "Ta piosenka wiele dla mnie znaczy" - opowiada. "Jest przesiąknięta emocjami".

Podczas koncertu, oprócz Gee, zaprezentowało się 11 wykonawców: polski girlsband Queens ("I say my body"), olsztyński zespół Afromental ("Thing we've got"), debiutujšce polskie piosenkarki Edi Ann ("Lovin'U") i Kasia Nova ("The devil"), wokalistka Margo ("Dlatego walcz"), szwedzki duet Man Meadow ("Viva la musica"), szwedzka piosenkarka Sandra Oxynryd ("Super heroes"), polskie zespoły Starnawski & Urban Noiz ("It's not a game") oraz Plastic ("Do something"), Natasza Urbańska ("Blow over") i Izabela Kopeć ("You've got my love"). Regulamin konkursu przewiduje, że uczestnikami mogą być osoby nie posiadające polskiego obywatelstwa.

Zwycięzczynię wybrało jury wspólnie z widzami, którzy głosowali za pośrednictwem sms-ów. W jury zasiedli m.in. piosenkarka Maryla Rodowicz i dziennikarz Paweł Sztompke.

Piosenkarka pop Isis Gee (wł. Tamara Gołębiowska) urodziła się w Seattle w 1972 roku. Występuje od piątego roku życia. Sama komponuje i pisze teksty do swoich piosenek. Współpracowała m.in. z piosenkarzem Tonym Bennetem, pianistą McCoyem Tynerem, a także kompozytorem wielu przebojów Stevem Dorffem.

W 2004 roku przeprowadziła się do Polski i wyszła za mąż za Polaka. W 2007 roku wydała debiutancki album "Hidden Treasure", którego producentami byli KK (znany ze współpracy ze Stingiem, Bjoerk, Dido, Kylie Minogue), Simon Gogerly i Tim Young, który współpracował m.in. z Madonną, Massive Attack i Davidem Bowie. Isis Gee dała się również poznać jako tancerka w szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami" stacji TVN.