Castingi zaczną się 17 czerwca w Szczecinie. Potem producenci programu odwiedzą Kraków, Wrocław i Warszawę. 36 najlepszych tancerzy pojedzie na obóz treningowy do Barcelony. Chętnym przypominamy, że to zabawa dla ludzi przed trzydziestką (ale nie dla młodszych nastolatków). Zwycięzca drugiej edycji "You Can Dance", Artur Cieciórski (rocznik 1977), załapał się w ostatniej chwili.

Premiera nowych odcinków jesienią. Wiadomo już, że nie będzie zmian w obsadzie jury. Uczestników oceniać będą nadal: Agustin Egurrola, Michał Piróg i Weronika Marczuk-Pazura. Program poprowadzi rzecz jasna Kinga Rusin. Decyzja, kto zasługuje na wyjazd do szkoły tańca na Broadwayu z kieszonkowym 100 tysięcy złotych należeć będzie do widzów. Poza "You Can Dance" i "Tańcem z gwiazdami" jesienią na antenie TVN pojawi się także nowy program "Mam talent", w którym każdy będzie mógł popisać się swoimi umiejętności - w tym talentem do tańca.

Druga edycja "You Can Dance" przyciągała przed telewizory średnio 3 miliony widzów. Nawet awaria dźwięku, która uniemożliwiła wyemitowanie finałowego odcinka w zapowiedzianym terminie, nie odbiła się negatywnie na oglądalności. Na przekór opinii, że taneczny show na amerykańskiej licencji ogląda przede wszystkim wielkomiejska młodzież, aż jedną czwartą widzów stanowili emeryci.Reklama