Pierwsza płyta A Camp "A Camp" z 2001 roku była utrzymana w stylistyce alt-country. Album wyprodukował znany i ceniony w swej dziedzinie Mark Linkous (Sparklehorse). Skład grupy oprócz wokalistki tworzą jej mąż Nathan Larson i Nicolas Frisk z popularnego w Szwecji zespołu Atomic Swing. Nowy projekt Niny zyskał w Polsce uznanie i rozgłos głównie dzięki Ani Dąbrowskiej, która nagrała piosenkę "Charlie, Charlie" - cover nagrania formacji A Camp.

Po ośmiu latach przerwy grupa nagrała drugi krążek. Tym razem Nina i koledzy czerpali inspirację z innych gatunków muzycznych. Persson zdradza, że nowa płyta jest znacznie bardziej miejska, wręcz "nowojorska", a myśląc o niej, słuchała popowych zespołów dziewczęcych z lat 60-tych i Davida Bowie'ego.

Wejście od godziny 19.00, a początek koncertu o 20.00. Ceny biletów nie są jeszcze znane, ta informacja pojawi się wkrótce na stronie internetowej Fabryki Trzciny.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przed koncertem kup płytę The Cardigans na LITERIA.pl >>>