Od Joli Rutowicz można nauczyć się wiele, zwłaszcza jeśli interesuje kogoś nakładanie tipsów (i takie nimi operowanie, żeby sobie nimi krzywdy nie zrobić) oraz hodowla jednorożców. Ale przecież w naszym showbiznesie nie brakuje postaci równie wybitnych, mogących poszczycić się licznymi osiągnięciami na niwie kultury i sztuki. Wszyscy oni wręcz idealnie nadają się na autorytet dla młodych ludzi.

p

TOMASZ KAMMEL

Da młodzieży przykład jak dobrze ustawić się w życiu. Jeśli nie wystarczy wam gwiazdorski kontrakt z telewizją, to postarajcie się kochane dzieci o majętną narzeczoną i załatwi wam dobrze płatne fuszki. Po prostu bezcenne!

p

NATASZA URBAŃSKA

Od niej nasi milusińscy nauczą się, że grunt to się nie poddawać. Możesz nie mieć talentu, charyzmy, nie umieć śpiewać, zachowywać się antypatycznie a i tak zostaniesz gwiazdą. No i co z tego, że na lodzie?

p

KATARZYNA SKRZYNECKA

Kobieta wielu talentów: aktorka, piosenkarka, prezenterka pokaże młodzieży, co ma najlepszego: swój biust. A potem jeszcze raz pokaże swój biust. Oraz pokaże swój biust. Zapamiętajcie kochane dzieci - piersi będą ostatnimi!

p

KRZYSZTOF IBISZ

Nauczy jak być prawdziwym mężczyzną: wypierać się w żywe oczy przeprowadzonych operacji plastycznych, a za to rozwodzić się z żoną w blasku fleszy. Bo klasę mężczyzny, jak wiadomo, poznaje się po tym, jak kończy.

p

FELEK

Nie znacie, dzieci, Felka? To pies rasy chihuahua należący do Weroniki Książkiewicz i noszony przez nią w torebce, aby nikt nie miał wątpliwości iż jest gwiazdą na miarę Paris Hilton. Co najmniej. A niby czemu piesek nie może być autorytetem? Skoro różowe jednorożce i ich właścicielki mogą, to sympatyczne czworonogi też!

p