Słynny pisarz wieszczy zwycięstwo islamu we Francji. Dostał ochronę

| Aktualizacja:

Znany francuski pisarz i poeta Michel Houellebecq odżegnuje się od związków z fanatycznym islamem a także skrajną prawicą we Francji. Zbiegiem okoliczności, wczoraj, w dniu ataku na paryską redakcję magazynu "Charlie Hebdo" we Francji ukazała się najnowsza książka Houellebecq’a "Posłuszeństwo". Policja podjęła decyzją o objęciu domu pisarza ścisłą ochroną .

wróć do artykułu
  • ~Assunta
    (2016-08-03 09:55)
    Książka nosi tytuł "Uległość". Bardzo rozczarowuje, chociaż świetnie pokazuje uległych, bezideowych, pozbawionych celu i sensu życia ludzi, którzy narawdę nie wiedzą, po co żyją. Uległość dotyczy raczej Francuzów ( zresztą, jak zwykle...no i całego "zgniłego" Zachodu), ale na pewno nie Europy Środkowo-Wschodniej. Wiele lat temu Dostojewski napisał, że Europa umiera dlatego i tylko dlatego, że wyrzekła się Chrystusa. I to wszystko. Nie potrzeba wielu analiz.
  • ~xxx
    (2015-08-23 21:55)
    Potrzebny jest nowy KAROL MŁOT inaczej francuziny skończą jako eunuchy w islamskich haremach
  • ~Achmat
    (2015-04-13 15:25)
    Kolejni co nazywają meczet "świątynią". Meczet to dom modlitwy, podobnie jak bożnica, synagoga. Świątynia to dom żywego Boga, albo bóstw. Była Świątynia w Jerozolimie, każdy kościół prawosławny i katolicki to świątynie ze względu na przechowywane w Tabernakulum Hostie. Buddyści i hinduiści wierzą, że w figurach zamieszkują bogowie, a sikhowie, że bóg jest książką, którą kładzie się co wieczór spać.

    Z Bogiem!
  • ~7407771 Sw. torjca
    (2015-01-15 12:16)
    N atwoim miejcsu niebym bym taki pewny zapomnialej jeszcze o jednym gosciu ktory ma przymierze z sedzia Dredem sadu najwyzszego prorokiem janem chrzcicielem i nazywa sie Anil przymierza 77771 i ma od niego 9 pieczeni i pieczatke 3 tysiaclecia i jest teraz na planecie ziemia w roku 2015 , i on to widzi i muwi tak zaraz misze skonczy przymierze i juz bardzo szybko i spotkam sie z tym co misal swoje wszystkie swiecenia z Apostolem Ziemi z Jezusem i bede z nim rozmawial w 4 oczy i bede tez jego prawa reka dalej tak ja na ziemi teraz duchowo to wspone Mu o takim pisarzu o imieniu Michel Houellebecq zebyb rozliczyl go za zycia ziemskiego przy mojej obecnosci i wtedy karta pychy i arogancji sie odwroci Tak cz Nie wybieraj , albo siedzisz cicho albo po smierci dusza idzie do tego co ma date urodzenia 666 Lucyfer , daje ci czas do namyslu , masz juz go malo bo konczy mi sire juz przymierza z 1 i z Matka Boska fatimska zaraz zobaczysz co sie stanie na Ziemi , czeka cie Sad Bozy Proroka Jana Chrzciciela , wg. pisma swietego ,.Amen
  • ~as
    (2015-01-14 12:34)
    Im głupsze społeczeństwo tym głupsze ich wyznania.
    Jak tak dalej będzie szło to może cofniemy sie wszyscy do średniowiecza a moze jeszcze dalej az do epoki kamienia łupanego, kto wie ...
  • ~t.runo
    (2015-01-09 15:03)
    Za 20 lat Francja będzie się nazywała Francuskie Państwo Islamskie i stanie się to w wolnych wyborach bo demokracja i poprawność polityczna na to pozwoli, chyba że do władzy dojdzie prawica i to ta skrajna to będzie szansa że przyajmniej ograniczą napływ nowych Muzułmanów, choć ci którzy już tam są mnożą się w zastraszającym tempie
  • ~czesio
    (2015-01-09 09:26)
    "i pisarzwygrął proce"
    - aśnaebaem...
  • ~DOLAR
    (2015-01-09 08:28)
    FRANCJA MORDOWAŁA W KRAJACH AFRYKI RABOWAŁA . TO W IMIĘ WOLNOŚCI I DEMOKRACJI
  • ~Gość
    (2015-01-09 08:23)
    Sąd przychylił się do jego zdania i pisarzwygrął proce.
    Po co pisarzowi proca?
  • ~masa
    (2015-01-08 19:19)
    Wiesio 13 jak dajesz d...to smaruj mydłem bo będziesz miał dziury w jelicie.
  • ~tomek
    (2015-01-08 17:56)
    ~DOLAR2015-01-08 14:29
    POLACY WYLEWAJĄ POMYJE NA KAŻDEGO...WSPÓŁCZUJĘ POLAKOM

    mamy do tego podstawy i pełne prawo
    a współczuj tym wszystkim poprawnie politycznym hipokrytom
  • ~pardons
    (2015-01-08 15:50)
    Smutna informacja to iz te trzy granaty nie wypalily islam nalezy wypalac ogniem nie ma tu pola do dyskusji jedynie odglos broni ma sens
  • ~DOLAR
    (2015-01-08 14:29)
    POLACY WYLEWAJĄ POMYJE NA KAŻDEGO...WSPÓŁCZUJĘ POLAKOM
  • ~ja
    (2015-01-08 14:28)
    Brawo za gramatykę i składnię.
  • ~DOLAR
    (2015-01-08 14:24)
    MUSI BYĆ DOBRYM OBSERWATOREM ŻYCIA WE FRANCJI. ZAKŁAMANEJ DEMOKRACJI WYZYSKU IMIGRANTÓW
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-08 14:21)
    Polska armia sluzyla kiedys do obrony granic a teraz sluzy do mszy!
    Co ma wojsko polskie?
    Wojsko polskie ma sie modlic! i dawac zadka kapelanom sukienkowym.
  • ~apendix
    (2015-01-08 14:21)
    Jasnowidz alkoholik z Człuchowa , co na to ?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-08 14:17)
    III Wojna Swiatowa juz sie dawno zaczela ,
    Islam przeciw reszcie Swiata !
    kazda wojna jest inna...
  • ~ółan
    (2015-01-08 14:08)
    biedna ruine stac na wojne domowa niech fracia robi to samo wojenka to reforma czyli gacie
  • ~GAMA
    (2015-01-08 13:13)
    Francuskich degeneratów-artystów powinno się wysłać np. do Arabii Saudyjskiej, aby tam głosili swoje poglądy nt. religii, a szczególnie Islamu. Naszych artystów też trzeba zachęcić do krytyki Islamu. Jak wolność to wolność.

Może zainteresować Cię też: