Reklama
Warszawa
Reklama

Co czytać dzieciom? LISTA ulubionych książek

29 maja 2014, 07:45
Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody, które zdarzyły się naprawdę. Do książki dołączona jest mapa Afryki z zaznaczoną trasą podróży głównego bohatera. Łukasz Wierzbicki (Wydawnictwo BIS)
Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody, które zdarzyły się naprawdę. Do książki dołączona jest mapa Afryki z zaznaczoną trasą podróży głównego bohatera. Łukasz Wierzbicki (Wydawnictwo BIS) / Media / Wojciech Otlowski
Co czytamy dzieciom? Co czytać dzieciom? Nad tym zastanawiają się czasem debiutujący rodzice. Dziennik.pl przygotował ranking książek, które to my (cała redakcja) czytamy swoim dzieciom. Są to książki lubiane przez nas i nasze dzieci. Sprawdzone i ciągle obecne w naszych domach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
dzieci Dzień Dziecka książki co czytamy dzieciom co czytać

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • OGARNIA ZGROZA !
  2016-06-12 22:51:34
  OGARNIA ZGROZA ! - TEN ZESTAW "MAKULATURY" DLA DZIECI MÓGŁ ZOSTAĆ SKOMPILOWANY TYLKO POD KIERUNKIEM JOANNY MUCHY, MAGDALENY ŚRODY, TERENI PIOTROWSKIEJ, JADWIGI STANISZKIS, "BULA" KOMOROWSKIEGO I RYSZARDA KALISZA, KORY I MICHAŁA SZPAKA!
  0
  pokażodpowiedzi (1)
 • Dodam jeszcze -
  2016-06-12 22:57:08
  - że honorowym przewodniczącym tego komitetu mógłby zostać Ryszard Petru, a skarbnikiem oczywiście Mateusz Kijowski! A recenzje z wybranych pozycji powinien pisać Schetyna!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama