Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Warszawa okiem słynnych Polaków w książce "The Cosmopolitans"

21 grudnia 2016, 10:11
Przemek Tarnacki - jeden z najlepszych żeglarzy świata, mistrz Polski w match racingu "Do Warszawy przyjechałem kilka lat temu i zacząłem ja odkrywać od Pragi począwszy. Przez kilka lat mieszkałem właśnie na prawym brzegu Wisły. Teraz zakochałem się w okolicach placu Grzybowskiego.(...) Robi się coraz bardziej światowo, kosmopolitycznie"
Przemek Tarnacki - jeden z najlepszych żeglarzy świata, mistrz Polski w match racingu "Do Warszawy przyjechałem kilka lat temu i zacząłem ja odkrywać od Pragi począwszy. Przez kilka lat mieszkałem właśnie na prawym brzegu Wisły. Teraz zakochałem się w okolicach placu Grzybowskiego.(...) Robi się coraz bardziej światowo, kosmopolitycznie" / Media / Donat Brykczynski
"The Cosmopolitans" to książka autorstwa Marzeny Mróz-Bajon, będąca zbiorem wywiadów ze znanymi artystami i sportowcami. Elementem spinającym wszystkie rozmowy, jest spojrzenie na współczesną Warszawę.
Reklama
Reklama
Tematy:
Marzena Mróz-Bajon Radzimir Dębski Warszawa lidia popiel The Cosmopolitans wywiady książka

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama