Reklama
Warszawa
Reklama

Warszawa okiem słynnych Polaków w książce "The Cosmopolitans"

21 grudnia 2016, 10:11
Przemek Tarnacki - jeden z najlepszych żeglarzy świata, mistrz Polski w match racingu "Do Warszawy przyjechałem kilka lat temu i zacząłem ja odkrywać od Pragi począwszy. Przez kilka lat mieszkałem właśnie na prawym brzegu Wisły. Teraz zakochałem się w okolicach placu Grzybowskiego.(...) Robi się coraz bardziej światowo, kosmopolitycznie"
Przemek Tarnacki - jeden z najlepszych żeglarzy świata, mistrz Polski w match racingu "Do Warszawy przyjechałem kilka lat temu i zacząłem ja odkrywać od Pragi począwszy. Przez kilka lat mieszkałem właśnie na prawym brzegu Wisły. Teraz zakochałem się w okolicach placu Grzybowskiego.(...) Robi się coraz bardziej światowo, kosmopolitycznie" / Media / Donat Brykczynski
"The Cosmopolitans" to książka autorstwa Marzeny Mróz-Bajon, będąca zbiorem wywiadów ze znanymi artystami i sportowcami. Elementem spinającym wszystkie rozmowy, jest spojrzenie na współczesną Warszawę.
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama