Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Polska mistrzem Polski", czyli nadwślański kraj w krzywym zwierciadle [GALERIA]

6 lutego 2019, 12:30
Autorzy "Polska mistrzem Polski" zdecydowanie chętniej piętnują przywary konserwatywno-prawicowej części społeczeństwa wyśmiewając religijność na pokaz, homofobię, rozbuchany patriotyzm czy uprzedzenia wobec in vitro.
Autorzy "Polska mistrzem Polski" zdecydowanie chętniej piętnują przywary konserwatywno-prawicowej części społeczeństwa wyśmiewając religijność na pokaz, homofobię, rozbuchany patriotyzm czy uprzedzenia wobec in vitro. / Media
Książka autorstwa Tomasza Leśniaka oraz Rafała Skarżyckiego to zbiór satyrycznych obrazków podsumowujących naszą polityczną i społeczną rzeczywistość. Twórcy komiksowego albumu nie boją się sięgać po tak gorące tematy, jak Kościół, in vitro, 500+, polityka, homofobia i religia.
Reklama
Reklama
Tematy:
album Rafał Skarżycki komiks satyra Polska mistrzem Polski Tomasz Leśniak książka

Powiązane

Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Nieprawdziwy Polak
  2019-02-06 13:29
  Toż to skandal. Jak można się z nas śmiać. Przecież mamy zasługi, dwa nagie miecze przyjęliśmy, mamy najzdrowsze krowy w Europie - żadna nie umarła śmiercią naturalna, itd, itp.
  1
  zgłoś
 • prezes WOLAKÓW
  2019-02-06 13:22
  Brak mi tylko jeszcze tańców kościele mężów rządowych z pomazańcem toruńskim w ekstazie zbawiciela Polski dobrze opłacanego .
  2
  zgłoś
 • Piotr W
  2019-02-06 13:06
  Obrazoburcze, nie ma na to paragrafu!? A gdzie dinozaury, szczaw i mirabelki
  1
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama