Reklama
Reklama
Reklama

Samorządy ograniczają wydatki na kulturę. "Wiele gmin podchodzi do tego rytualnie"

Opera
Opera / Shutterstock
Samorządy nie inwestują w kulturę. Wydatki gmin na tę działalność są na ostatnim miejscu budżetów lokalnych. Zaś w blisko stu samorządach takich inwestycji w ogóle nie ma.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Prawo do kultury domy kultury gminy wydatki samorządów samorzady kultura

Powiązane

Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • sponsfoud
  2016-03-14 15:18
  Wstyd za takie statystyki Polsko.
  1
  zgłoś
 • jula
  2016-01-18 12:34
  Stanowiska pracy w kulturze w małych ośrodkach to po prostu SYNEKURY . Mam doświadczenie ,chciałam oddać do izby pamięci (małe muzeum) interesujący obiekt związany z tradycjami miejscowości . Pani wysłuchała propozycji ze zrozumienie bo nieodpłatnie ale jak zaczęła opowiadać jaki ja ciężar na nią nakładam ,musi wypisać protokół,musi wprowadzić i zinwentaryzować i wiele innych bolesnych czynności zakłócających spokój i byt tej pani i jej koleżanki . P o wyjściu powiedziałam do syna ,nie będziemy zakłócać ty paniom błogostanu ,oddam do innego muzeum ,z który eksponat może być kojarzony a rocznica postania będzie okazją .
  0
  zgłoś
 • ulisse
  2015-10-20 17:15
  gdzie nie ma kultury jest chamstwo i bieda.
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama