Reklama
Warszawa
Reklama

Slow life według najlepszych młodych artystów. Aukcja Młodej Sztuki w DESA Unicum

12 lipca 2017, 11:47
Proste przyjemności i docenianie pięknych momentów znacząco wpływają na poziom szczęścia i satysfakcji z życia, a sztuka od wieków zaspokaja zarówno estetyczne, jak i duchowe potrzeby. Młodzi artyści doskonale o tym wiedzą. Szczególnie dużo uwagi poświęcili naturalnym, cyklicznym rytmom, takim jak wschody i zachody słońca. Ich podziwianie często uniemożliwiają codzienne obowiązki i intensywny rozkład dnia. Podczas letnich podróży można jednak swobodnie delektować się świetlnym spektaklem.
Proste przyjemności i docenianie pięknych momentów znacząco wpływają na poziom szczęścia i satysfakcji z życia, a sztuka od wieków zaspokaja zarówno estetyczne, jak i duchowe potrzeby. Młodzi artyści doskonale o tym wiedzą. Szczególnie dużo uwagi poświęcili naturalnym, cyklicznym rytmom, takim jak wschody i zachody słońca. Ich podziwianie często uniemożliwiają codzienne obowiązki i intensywny rozkład dnia. Podczas letnich podróży można jednak swobodnie delektować się świetlnym spektaklem. / Media
Jak żyć w rytmie slow, doceniać piękno ulotnych chwil i cieszyć się drobnymi przyjemnościami? Inspirację można znaleźć w pracach młodych artystów na wystawie poprzedzającej wakacyjną edycję Aukcji Młodej Sztuki w DESA Unicum. Ekspozycja zakończy się licytacją już 13 lipca. Pod młotek pójdzie ponad 60 specjalnie wyselekcjonowanych obiektów. W katalogu znajdą się prace między innymi takich twórców jak Adam Wątor, Patrycja Nurkan, Kamil Stańczak, Małgorzata Jastrzębska, Marta Gębalska czy Paulina Zalewska. Cena wywoławcza każdego obrazu to 500 zł. Wszystkie prace można zobaczyć podczas wystawy przedaukcyjnej, na którą wstęp jest wolny.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama
    image for background

    Przejdź do strony głównej