Dziennik Gazeta Prawana logo

Oasis pracuje nad nowym abumem

21 listopada 2007, 16:29
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Grupa Oasis pracuje nad nową płytą. Jej premiera przewidziana jest na sierpień 2008 r., ale choć zespół ma już gotową większość materiału, nie podpisał jeszcze żadnego kontraktu - czytamy w DZIENNIKU.

Jedno jest pewne - muzycy nie zamierzają wydać albumu w sieci. Po świętach Bożego Narodzenia grupa wyruszy do Los Angeles, by zająć się miksami.

Za produkcję będzie odpowiadać Dave Sardy, a album ma nawiązywać do siódmych w kolejności płyt dwóch największych brytyjskich legend - The Beatles i The Rolling Stones.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj