Katie Holmes po wyjściu za najsłynniejszego scjentologa w Hollywood praktycznie zniknęła z ekranów. Jej nazwisko pojawiało się jedynie w rubrykach towarzyskich. Ostatnią większą rolę Holmes zagrała w filmie "Batman: początek" w roku 2005.

Próba powrotu w komedii kryminalnej "Mad Money", w którym wraz z Diane Keaton i Queen Latifah stworzyła damski gang, nie wypaliła. Film, zjechany przez amerykańską krytykę, czeka na premierę w Polsce.

"Kiedy dorastałam, ciągle fantazjowałam, że gram na Broadwayu" - wyznała Holmes, kiedy producent Eric Falkenstein zaproponował jej debiut na najbardziej prestiżowej scenie Nowego Jorku. W spektaklu wystąpią także John Lithgow, Dianne Wiest i Patrick Wilson.

"Wszyscy moi synowie", dramat z 1947 roku, to typowe dla Millera studium rozpadu rodziny. Główny bohater, fabrykant Joe Keller, skrywa mroczny sekret. W czasie wojny dorobił się na dostawach wadliwego sprzętu dla lotnictwa. Winę zwalił na swego wspólnika. Holmes zagra córkę owego wspólnika i zarazem kandydatkę na synową Kellera. Czy nie jest to zadanie ponad aktorskie możliwości najlepszej przyjaciółki Victorii Beckham, okaże się jesienią, na którą wstępnie zaplanowano premierę sztuki.

Reklama