Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Książka prezentem na ostatnia chwilę? PREZENTY dla książkowych moli

15 grudnia 2015, 14:56
"Tajemna Historia" Donny Tartt to legendarna książka, która zapisała się już na stałe w kanonie amerykańskiej literatury, jest prawdziwą gratką dla wszystkich osób, które zachwyciły się książką "Szczygieł". Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college’u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy odkrywają sposób myślenia i życia niemający nic wspólnego z monotonną egzystencją ich rówieśników. Kiedy jednak eksperymenty z narkotykami, alkoholem i seksualnością nie przynoszą odpowiedzi na pytanie: jak daleko można się posunąć?, dochodzi do morderstwa. Mroczna i uzależniająca niczym grecka tragedia opowieść o młodych ludziach, którzy odkrywają, jak łatwo jest zabić, a jak trudno jest żyć.
"Tajemna Historia" Donny Tartt to legendarna książka, która zapisała się już na stałe w kanonie amerykańskiej literatury, jest prawdziwą gratką dla wszystkich osób, które zachwyciły się książką "Szczygieł". Richard Papen rozpoczyna studia w ekskluzywnym college’u w Nowej Anglii. Dołącza do grupy inteligentnych, ekscentrycznych studentów filologii klasycznej, którzy pod wodzą charyzmatycznego wykładowcy odkrywają sposób myślenia i życia niemający nic wspólnego z monotonną egzystencją ich rówieśników. Kiedy jednak eksperymenty z narkotykami, alkoholem i seksualnością nie przynoszą odpowiedzi na pytanie: jak daleko można się posunąć?, dochodzi do morderstwa. Mroczna i uzależniająca niczym grecka tragedia opowieść o młodych ludziach, którzy odkrywają, jak łatwo jest zabić, a jak trudno jest żyć. / Media
Nie masz pomysłu na prezent? A największą przyjemnością dla mamy, babci, cioci, czy kuzyna będzie dobra książka? Zobacz nasze propozycje wybrane wśród pozycji które ukazały się w ostatnim roku.
Reklama
Reklama
Tematy:
prezent na święta prezent książa na prezent prezent dla mola książkowego co na prezent co dla babci wigilia co dla mamy książka

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama