Teatr Capitol serdecznie zaprasza na cykl koncertów (8 kwietnia, 12 maja, 23 czerwca 2013) od dawna niewidzianego w Warszawie zespołu Tercet czyli Kwartet. Formacja w skład której wchodzą znakomici aktorzy-showmani: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech Kaleta oraz świetna sekcja muzyczna świętuje w tym roku swoje 20-lecie.

Reklama

Historia wspólnych występów zaczęła się po sukcesach młodych aktorów na Festiwalach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od tego czasu z wielkim powodzeniem zagrali setki koncertów w Polsce i zagranicą, występowali także w wielu programach telewizyjnych.

Koncert-Spektakl zespołu Tercet czyli Kwartet to swoista podróż muzyczna przez światowe i polskie przeboje lat 70, 80, 90. Artyści wspaniale się uzupełniają śpiewając w różnych konfiguracjach (duety, tercety, kwartety) i świetnie się bawią wciągając do tej zabawy publiczność. Do światowych przebojów, śpiewanych z dystansem i z przymrużeniem oka świetne, zabawne teksty napisali najlepsi autorzy: Jacek Cygan, Wojciech Młynarski, Jacek Skubikowski i inni..

Występują:
Hanna Śleszyńska - wokal
Robert Rozmus - wokal
Piotr Gąsowski - wokal
Wojciech Kaleta - wokal, piano8 kwietnia, 12 maja, 23 czerwca 2013