TVP skreśla spektakl Stuhra: Pan Prezes nie chce, abym uczestniczył w "dobrej zmianie". Mamy komentarz stacji

| Aktualizacja:

Jerzy Stuhr musiał przerwać przygotowania do spektaklu "Las", który miał zostać wyprodukowany dla Teatru Telewizji. Reżyser twierdzi, że stacja zrezygnowała z projektu ze względu na jego osobę. TVP dementuje i zapewnia, że powodem były ograniczone fundusze.

wróć do artykułu
  • ~kisiek
    (2016-06-23 19:44)
    UKŁAD ZAMKNIĘTY, SMOLEŃŚK, to tylko niektóre filmy, na które PISF za PO nie dał pieniędzy, a ich realizacja napotykała na trudności zwiazane z nasyłaniem kontroli skarbowych, celnych i innych na sponsorów tych produkcji...w tym czasie na salonach brylowali Panowie Stuhr i teatrzyki Krystyny Jandy, którzy w bezpardonowo wypowiadali się na tematy polityczne jasno dając do zrozumienia , która opcja im odpowiada, a która nigdy nie powinna dojść do władzy..wtedy jakoś Pani Korwin Piotrowskiej to nie przeszkadzało???
  • ~j41
    (2016-06-23 19:49)
    Jerzy Stuhr żeby uczestniczyć w dobrej zmianie należy zachowywać się przyzwoicie a nie tylko pozować na charyzmatycznego artystę i perować niczem celebryta...
  • ~Wilga
    (2016-06-23 21:07)
    Cóż zawsze kiedyś od koryta trzeba odejść. Tyle lat czerpali korzyści z bycia przy korycie Stuhry,Janda ,Wajda,Olbrychski .Stuhr nawet był decydentem. Politycznie poprawnym przyznawał dotacje a innym o innych poglądach odmawiał.Niech teraz na własnej kieszeni odczuje ,że nie warto być nieprzyzwoitym.
  • ~bul
    (2016-06-23 19:51)
    Stuhry,konczy sie wam koryto pieniedzy publicznych,jeden POmagal drugiemu,jak Kopacz swojej coreczce zalatwila POsade,a miala wyjechac z Polski.Szczury POdgryzaja,o przepraszam Stuhry,tych co mowia prawde!!!
  • ~autor
    (2016-06-23 20:37)
    Jednoosobowy spektakl Stuhra zawsze kosztował masakrycznie duże pieniądze, podobnie spektakl Jandy. Małych domów kultury nigdy nie było na nie stać bo aktorzy miełi bardzo wysokie stawki. Chba coś ok. 30 tys kosztuje jednoosobowy występ Jandy - chyba dużo, nie? Stracili rozsądek, jak tacy dobrzy to powinni zrobić międzynarodową karierę i zarabiać nie tylko w biednej Polsce.
  • ~Panie Stuhr! Idź pan na skargę do Jandy!
    (2016-06-23 20:22)
    Ona na pewno pana zrozumie! Może nawet założycie jakiś wspólny teatr? Polecam Olbrychskiego jako halabardnika i nocnego stróża!
  • ~globulka ZET
    (2016-06-23 19:58)
    Twarz tego uduchowionego artysty pokazuje jego stosunek do otoczenia.
  • ~Sarmata
    (2016-06-23 19:58)
    co by nie mówić Stuhrowie [jeden i drugi ] - ostatnio kojarzą mi się z retoryką antyPolską... tak, nie antyrzadową, bo to jak najbardziej jeszcze bym rozumiał. Nie wiem, czy spektakl był, czy nie był super - nie mniej PIS powiela dokładnie to co robiło po-psl kiedy oni doszli do władzy - tyle, że wtedy media nic o tym nie wspominały. Nie jestem zwolennikiem takich metod. Nie podobało mi się to ani wtedy, ani teraz, ale daleki jestem również od "oszołomstwa" typu nowoczesna i ich wódz ricardo na rubikoniu
  • ~jac
    (2016-06-23 20:23)
    Tak to jest. Jak się pluje pod wiatr.
  • ~Przez wiele, wiele lat było tak, że
    (2016-06-23 20:33)
    ****** w naszym łóżku i pod naszą kołdrą żarły nasze jabłka i żłopały nasze mleko! Niepomne tego, że to nie jest zdrowa dieta! No i teraz chorują na dezynterię, cierpią na biegunkę i chlupocze im w butach, a nas obarczają winą za swe dolegliwości! - Ja zalecam im zdjęcie butów i po staremu brodzenie w gn oju bez krępacji bosymi racicami!
  • ~: Ola .
    (2016-06-23 21:05)
    Niech wystawi ten spektakl w POLSACIE czy w TVN , tam mają podobno większą oglądalność. Tak twierdzi ta pani od Jaruzelskiego.
  • ~greg
    (2016-06-23 20:28)
    Tępa i nienawistna gęba "dobrej zmiany" wykreśla z życia telewizji publicznej osoby z dorobkiem artystycznym i autorytetem, które mają odmienne zdanie! Wielka szansa dla drugiej ligi, jeżeli zdecyduje się nawilżać prezesowi, jak mawiał były wiceminister sportu PIS!
  • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
    (2016-06-23 20:43)
    Dajcie pieniądze rydzykowi on urządzi nie zły teatr ze swoimi uczniami z WSKSiM (Wyższej Szkoły Kłamstwa Spisku i Manipulacji)
  • ~SZEWACHY - WYSIADKA !!!
    (2016-06-23 19:34)
    Jerzy Stuhr: Jakbym się dobrze zakręcił, mógłbym zostać prezydentem! - - - Tym oświadczeniem Jerzy Stuhr jednoznacznie wpisuje się w ten sam schemat co szkodliwy i antypolski dewiant Szewach Weiss, który na pozór jest poczciwym starym głupolem po przejściach (niestety pozory mylą!), który kilka tygodni temu w jednym swoim tekście twierdzi z dumą i satysfakcją, że jest Iz ra el czykiem, ale zaraz w innym swoim tekście wyraża żal i ubolewanie, że już chyba nie zostanie prezydentem Polski!!! I obydwa te teksty pokornie i skwapliwie drukuje jeden z "niepokornych" tygodników! Należy się prawdopodobnie domyślać, że w tej "niepokornej" redakcji ktoś uznał, że to "nikczemny i chytry zbrodniarz i złośliwy antysemita" Andrzej Duda pozbawił I zra el czyka Wei ssa ostatniej szansy na zniewolenie narodu polskiego - no bo za 10 lat Szewacha może już nie być wśród żywych! Nie wiem, czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach da wiarę, że to ze strony Weissa tylko zwyczajna ży do wska chucpa i bezczelność albo starcze miażdżycowe zawirowania mentalne? I że działa on na łamach "Do Rzeczy" w pojedynkę i bez niczyjego upoważnienia oraz osłony? Mam co do tego poważne wątpliwości!!! Dopóki takie Szewachy będą bezczelnie produkować dowody na to, że są w istocie podstępnymi wrogami Polski i Polaków - dopóty niech się nie spodziewają z naszej strony akceptacji i uwielbienia! I niech naszej naturalnej reakcji sprzeciwu nie ośmielają się bezczelnie nazywać "antysemityzmem"!
  • ~hynio
    (2016-06-23 22:50)
    Panie Stuhr. Trzeba rozwiązać umowę o pracę,wziąć świadectwo pracy i udać się do najbliższego Urzędu Pracy tak jak to robią codziennie setki o ile nie tysiące Pańskich Rodaków. I nie biadolić. Jeżeli jest Pan fachowcem w jakiejś dziedzinie to na pewno znajdzie Pan pracę. Czego szczerze Panu życzę.
  • ~hammerrat
    (2016-06-24 06:40)
    Szczurów w POlsce jeszcze sPOro, niszczycielski gryzoń to.
  • ~prawdziwa
    (2016-06-24 09:00)
    a kim to jest ten komediant skoro wychował synalka na aż takiego antypolaka, i to to jeszcze czegoś się domaga od podatników tak pogardzanych i opluwanych, takie nic
  • ~Zimoszka
    (2016-06-24 10:07)
    Jakie były powody błaznowania i obśmiewania ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem przez jego syna oraz po co Stuhr ojciec z taką zawziętością staną po jednej stronie konfliktu przez nikogo nie wezwany do tablicy.Nawet teraz musi szydzić.Z wielką ochotą popierał finansowanie antypolskich w wymowie produkcji, a odmawiał prawa do sfilmowania poprzez odmowę dotacji chociażby historii rodziny Ulmów.I jeżeli teraz chce grać czy produkować, bo przypomniał sobie,że jest aktorem to niech postara się o sponsora tak jak wcześniej my zbieraliśmy pieniążki po złotóweczce, aby zekranizować heroiczne czyny wielu Polaków, a tym powinny zajmować się instytucje narodowe.Skończyło się dojenie budżetu i nie jest to zemsta ale zasada, że prawdziwa sztuka się obroni.
  • ~Llo
    (2016-06-24 00:06)
    Sthur wolałby by było tak jak było. On z POstkomuna, ładnie, do tego Bolek jako główny bohater ktory ściska mu rękę...i wszystko byłyby POstaremu....
  • ~Janusz I
    (2016-06-24 07:16)
    BRAWO TVP!!! POgonić jeszcze lewactwo!

Może zainteresować Cię też: