Jak pić wódkę, stracić przyjaciół, unikać sportu i zdrowego jedzenia. Antyporady Marii Czubaszek

| Aktualizacja:

"Już tak mam, że jak widzę coś zdrowego, to mnie odrzuca. A jak ktoś musi ciężko harować, żeby coś osiągnąć, to mi to wcale nie imponuje" - pisze Maria Czubaszek w swojej najnowszej książce "Dzień dobry, jestem z Kobry". Autorka udziela w niej antyporad i wyjaśnia, dlaczego brzydzi się sportem, nie ceni pracowitości, żywi się wyłącznie parówkami i lodami i czym zapunktował u niej Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Pani Agatka
    (2016-06-01 10:29)
    szanowna pani Mario ogromnie żałuję, że to nie ja napisałam "Nienachalną z urody". To cała ja!!!! Do zobaczenia w zaswiatach Pani Agatka
  • ~Jamci
    (2016-05-22 18:07)
    Wyjątkowo głupia Pani. Zmarła bo chciała ale z tego powodu robić "show" jest mało smaczne.
  • ~marek
    (2016-05-15 09:13)
    "Jeżeli ktoś nie ma warunków, to lepiej żeby na samym początku usunął, niż żeby skazywać te dzieci na jakąś nędzę straszliwą" - a moze po prostu jak sie ma szescioro dzieci, to lepiej sie puknac w czolo lub pomyslec o jakims zabezpieczeniu? Jak sie nie ma warunkach, nie trzeba sie walic bez opamietania. Czy wspolczesny czlowiek jest juz tak prozny, egoistyczny i glupi, ze nie potrafi ogarnac najprostszych rzeczy? Wychowalem sie na tekstach Pani Marii, lubie ja, jednak kazdy ma jakies tam skazy w psychice, to trzeba uszanowac, ze nie musimy sie zgadzac ze soba we wszystkim (w przeciwienstwie do KOD czy do PiS, ktore chcialyby jednomyslnosci w kazdej sprawie), chociaz pozbawianie zycia kazdej istoty, nawet ludzkiej, jest odrazajace. Wszystko pieknie, ale kiedy nasze ego ma ucierpiec (skrobanka, koniecznie skrobanka, bo jak tu na wakacjach pouzywac sobie znowu?), wtedy stajemy sie okrutnikami, hitlerami malymi, zabijamy jakies tam ludzkie, tfu! tkanki wewnatrz nas, alieny, podpierajac sie ideologiami lewusow, opiniami celebrytow, a przeciez tym ostatnim najbardziej zalezy na sobie. Moge se pisac, a i tak ludzkie ego zwyciezy.
  • ~frugo
    (2015-11-23 16:24)
    Bardzo współczuję p. Czubaszek Ona to wszystko wypisuje, bo ma podobno małą emeryturę - ale, że też za takie bzdury jeszcze ktoś płaci - to bardzo dziwne.
  • ~Dan i Dana
    (2015-09-28 09:53)
    Totalna nędza intelektualna, moralna, ontologiczna / co sama zaświadcza !/ - wszelka. Jad kiełbasiany nie tylko w tkankach, na wątrobie, trzustce ale i duszy chorej. Lobbystka wszelkiego czarnego rynku.
  • ~misiek
    (2015-09-28 08:42)
    Hehehe...
    Kocham panią pani Mario! Ile zadęcia w niektórych co tu piszą...Z wszustkimi poglądami się zgadzam. im bardziej nie mają co do garnka włożyć tym więcej dzieci płodzą... Mądry chłop ma farmę, nowoczesne gospodarstwa i maszyny. Nie pcha się do miasta , zwłaszcza do sejmu. Tam pchają się nieudaczniki co sami na życie nie potrafią zarobić. Oczywiście, ze są wyjątki...ale tylko potwierdzają regółę. :)
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-09-28 08:08)
    ależ piękny retusz , brzydactwa i tak nie da się ukryć i tego zewnętrznego i tego wewnętrznego . ale w szambowych mediach takie kreatury są na topie !!!
  • ~KichawaKonska
    (2015-09-28 07:04)
    Akurat te ANTYwartosci prezentowane przez Czubaszek moga trafic jedynie do zwolennikow TVN, Urbana, Nergala, Platformy i wszelkiej masci dewiantow i wykolejencow. Zle trafilas Czubaszek. Konserwatywna czesc spoleczenstwa ma mocny kregoslop moralny ktorego ty swoim glupawym, nastawionym na zniszczenie polskiego spoleczenstwa swiatopogladem nie jestes w stanie zlamac.
  • ~qaduq
    (2015-09-27 17:14)
    Jak to miło czytać taką książkę na luzie. I jeszcze przymierzyć się i zaimponować moralnością. Merytorycznie też można się przyczepić. Można pić wodkę i nie jeść. Wystarczy zakąszać. A jak ktoś chce chlać, to jeszcze może żreć. Aborcji traktowanej jako zabieg po przypadkowej wpadce w przypadkowym życiu z przypadkowym partnerem wprawdzie nie pochwalam, ale napatrzyłem się na produkuace kolejnych debilków rodziny pijaczków. Zatem, z obawy przed wejście na drogę występku jakim są moraly, jedno przesłanie. Take it easy.
  • ~dziadek
    (2015-09-27 16:50)
    Maria Żałosna
  • ~jerzy
    (2015-09-27 14:43)
    Dlaczego pani Czubaszek dokonuje retuszu swojego zdjęcia? Czy to nie żenujące? Przecież ona tak nie wygląda - ma straszne zmarszczki, nosi perukę. Nie potrafi zaakceptować swojego wyglądu? Taka niby odważna i bezkompromisowa kobieta.
  • ~Tarablanka
    (2015-09-27 13:36)
    Skoro tej Pani nic już nie interesuje, na niczym jej nie zależy, to po co tu o niej piszecie i promujecie takie postawy. Ta pani kłamie, bo zależy jej jednak na czymś: na pieniądzach ze sprzedaży książki.
  • ~Panda 1127
    (2015-09-27 10:42)
    Tak to prawda, to jedyna mądra babka i bardzo odważna w swych poglądach w zakłamanym świecie. Mówi i pisze to, co każdy mądry człowiek myśli, ale większość boi się do tego przyznać. Dlatego wypisują tu takie kalumnie na Jej temat. Mam nadzieję, że mądrych jest więcej chociaż tchórzliwych tez dużo.
  • ~JP Kraków
    (2015-09-27 10:41)
    Stosunek do rzeczywistości, poczucie humoru i demistyfikacja urojonych autorytetów prezentowane przez Panią są mi bardzo bliskie i w pełni je podzielam nadal, mimo swojego wieku. Wielu moich rówieśników jakiś czas temu odczytało egzystencjalne znaki czasu, takie jak impotencja, niestrawność i palpitacje serca jako sygnał do całkowitego odwrotu od dotychczasowgo stylu życia i ponaglenie do załatwienia sobie kwestii zbawienia wiecznego, którego perspektywy pozbawiali się systematycznie przez kilkadziesiąt lat życia na miarę peerlowskiego mieszczucha. I tak oto przybyło nam osób ze zgagą, wzdęciami i paniczną obawą, że dobra Bozia ich nie kocha w związku z czym muszą coś z tym zrobić. No i robią, co daje się zauważać w centrach dużych miast każdego 10 dnia miesiąca, a i na forach internetowych "dają świadectwo prawdzie".., smoleńskiej.
  • ~wierna słuchaczka
    (2015-09-27 09:11)
    Boże jak ciężko z naszą inteligencją,że nawet nie kumamy bazy.Pani Marii dowcip jest intelektualnie niedostępny wybrańcom narodu/czytaj zwolennikom PIS/.SZACUNEK P.Mario
  • ~CoCo
    (2015-09-27 02:19)
    szkoda na tę kobietę papieru i farby...
  • ~olo
    (2015-09-27 00:35)
    parowki sa dobre
    nie zajmuja zycia
    5 min grzania i obiad jest
    trzeba kupic dlugi widelec
    jak trojzab do wyjmowania z garnka
  • ~Iii
    (2015-09-26 23:23)
    Róg trumny już z du... wystaje ale dalejże jeszcze bredzić swoje mądrości życiowe. Litości ale kogo to obchodzi? Opinie jak każde inne.
  • ~grzegorz
    (2015-09-26 22:22)
    obrzydliwstwo !
  • ~tolo
    (2015-09-26 21:40)
    Głupota i patologia

Może zainteresować Cię też: