Spektakl Teatru Mapa Wrażeń powstał we współpracy z Teatrem Imka. Gizella Bortel, Anna Korcz, Zdzisław Wardejn i Wojciech Błach postawią przed widzami z pozoru proste pytania: Czy miłość jest do kupienia? Ile może kosztować? Trzysta złotych za godzinę? Tysiąc dwieście złotych za noc? I czy to naprawdę jest miłość?

Reklama

Czasami jedno przypadkowe spotkanie może zmienić całe nasze życie. Kiedy zdołowany antykwariusz zaprasza do domu "dziewczynę na telefon", nie wie, że jego życie właśnie gwałtownie przyspieszyło. Nie wie, że tajemnicza kobieta nie jest tym, kim się wydaje. Nie wie, że za chwilę wróci z Londynu jego wiarołomna żona. Nie wie, że do jego mieszkania sprowadzi się wkrótce szalony księgowy, który za wszelką cenę chce zostać artystą. Nie wie, że jest zdolny do wszystkiego. Nie wie, że za chwilę będzie walczył o życie. Bo czym jest życie bez miłości?

Wartka akcja, inteligentny humor, prawdziwe wzruszenia, doborowa obsada. Magia teatru, która przeniesie nas w różne światy. Te, które znamy i te, do których boimy się zajrzeć.

Reżyseria:
Olaf Olszewski
Obsada:
Gizella Bortel
Zdzisław Wardejn
Wojciech Błach
Anna Korcz