Artur Barciś wciela się w sztuce w mężczyznę o imieniu Bud.

Bud jest mężczyzną z zasadami. Zakochał się w Molly już bardzo dawno temu, 25 lat wcześniej, ale ponieważ był żonaty i miał zasady, to doczekał takiego momentu, kiedy rozwiódł się, jego żona sobie poszła; ale i tak był na tyle uczciwy, żeby poczekać aż umrze mąż Molly. I dopiero wtedy, trochę niefortunnie, uderzył do niej od razu na pogrzebie - opowiada agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Barciś.

Reklama

Molly jednak z początku opiera się uczuciu, które kiełkowało między obojgiem przez lata.

Molly to jest właśnie ta kobieta, za którą tak goni Bud, która przez całe lata dusi w sobie różne emocje i uczucia, a wybucha po trzydziestu latach nieudanego chyba małżeństwa - mówi Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Reklama

Bohaterka grana przez Ostrowską-Królikowską boi się jednak wejść w nowy związek, gdyż jej poprzedni był nieudany i do tego ona sama jest już w podeszłym wieku.

Staramy się tu też takie stereotypy łamać, że ludzie w starszym wieku nie powinni się całować, nie powinni chodzić za rączki, bo jest to obrzydliwe dla młodzieży. Bo tak w spektaklu mówi właśnie moja synowa - zauważa aktorka.

Najbliższe spektakle "Old Love" będzie można zobaczyć w Teatrze Kamienica już dziś oraz 29 listopada o godzinie 19:30.