Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Z tyłu sceny, czyli czego widz nie widzi w teatrze. WYJĄTKOWE ZDJĘCIA zza kulis Teatru Wielkiego

23 października 2016, 16:29
Nad sceną znajduje się 8 mostów oświetleniowych z ponad 400 reflektorami. Imponujące rozmiary sceny i wyposażenie techniczne pozwalają przygotować pełne rozmachu inscenizacje.
Nad sceną znajduje się 8 mostów oświetleniowych z ponad 400 reflektorami. Imponujące rozmiary sceny i wyposażenie techniczne pozwalają przygotować pełne rozmachu inscenizacje. / Media / Groupon
Niemal dwa hektary powierzchni, 1860 miejsc na widowni i scena o powierzchni 1150 metrów kwadratowych, na której z powodzeniem zmieściłby się dziesięciopiętrowy budynek. To Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie - całkowicie samowystarczalna świątynia i fabryka sztuki jednocześnie. Dzięki wycieczce zorganizowanej przez firmę Groupon, w ramach kampanii Miesiąc Teatrów, zajrzeliśmy za kulisy sceny i w miejsca dla zwykłych widzów niedostępne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Warszawa opera narodowa Groupon scena teatr wielki największa scena Europy

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama