Argentyńczycy wygrywają Festiwal Gombrowiczowski
21 października 2010 Grand Prix 9. Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego w Radomiu otrzymał Teatro Nacional Cervantes z Buenos Aires (Argentyna) za spektakl "Trans-Atlantyk". Nagrodę dostał także reżyser spektaklu Adrian Blanco. Festiwal zakończył się w czwartek przed północą.