Legendarni symfonicy zagrają w Warszawie
12 października 2007To będzie impreza dla prawdziwych smakoszy muzyki. W niedzielę podczas Gali Muzyki Filmowej w Warszawie zagra jedna z najlepszych europejskich orkiestr symfonicznych - Filharmonia Narodów. Występowała już dla papieża Jana Pawła II, na cześć ofiar zamachów z 11 września 2001 r., a także z okazji wpisania oryginalnego rękopisu partytury "Dziewiątej Symfonii" Ludwika van Beethovena do rejestru dziedzictwa kulturowego UNESCO.