Stuhr walczy o Złotą Palmę
12 października 2007W głównym konkursie 59. Międzynarodowego Festiwalu w Cannes zabrakło reprezentantów Polski. Na pocieszenie został nam włoski film "Kajman", w którym jedną z ról zagrał nasz aktor. Ale za to nie byle kto, bo sam Jerzy Stuhr. Pierwsze konkursowe projekcje już dziś.