Teatr Polonia i Och-Teatr wznawiają działalność po przerwie spowodowanej pandemią
02 czerwca 2020Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa dwie stołeczne sceny wznowią w czerwcu działalność. 12 czerwca w Och-Teatrze pokazane zostaną "Upadłe Anioły", a 13 czerwca w Teatrze Polonia widzowie będą mogli obejrzeć "Zapiski z wygnania".