Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wielbłąd na placu Konstytucji. Życie codzienne mieszkańców Warszawy w latach 1945-55 [ZDJĘCIA]

17 lutego 2016, 15:03
Reklama była dźwignią handlu także w latach 50. Sklep, który tak pomysłowo się reklamował, mieścił się na popularnym warszawskim bazarze Różyckiego. Scena odbywa się na pl. Konstytucji. Data nieznana.
Reklama była dźwignią handlu także w latach 50. Sklep, który tak pomysłowo się reklamował, mieścił się na popularnym warszawskim bazarze Różyckiego. Scena odbywa się na pl. Konstytucji. Data nieznana. / Media
Jak wyglądało życie codzienne mieszkańców Warszawy w pierwszej dekadzie po II wojnie światowej. Dom Spotkań z Historią oraz Polska Agencja Prasowa zapraszają od 20 lutego na wystawę "Na nowo. Warszawiacy 1945-55". Na wystawie pojawią się pochodzące ze zbiorów PAP zdjęcia Warszawy z pierwszej powojennej dekady. Autorami są najznakomitsi polscy fotoreporterzy. Będą to zarówno zdjęcia, które można będzie zobaczyć po raz pierwszy, jak i te, które stały się już warszawskim ikonami.
Reklama
Reklama
Tematy:
Warszawa zdjęcia „Na nowo. Warszawiacy 1945-55” PAP Dom Spotkań z Historią ii wojna światowa
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama